MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-26 02:08 took:194.5 s.

 

Turnyrai

Lietuvos jaunių (U17) čempionatas


2023 Birželio 17 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD MX
U-17: 15 16 29 16 7 8 13 8 11 8



U-17


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Domas Pakšys 1 400
Nojus Tenikaitis 2-1 336
Jurgis Jatulis 3 288
Daniel Leonovič 4-3 256
Rokas Lesinskas 5-8 192
Joringis Skirgaila 5-8 192
Kipras Sakalauskas 5-8 192
Dominik Tankevič 5-8 192
Kajus Vilpišauskas 9-10 160
Daniel Tankevič 9-10 160
Rokas Krūminas 11-12 128
Mykolas Grigas 11-12 128
Vaidas Voroneckis 13-15 0
Mykolas Grytė 13-15 0
Rojus Gaukštas 13-15 0

Moterų vienetas (MV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Jorūnė Šalnaitė 1 400
Taja Leonovič 2-1 336
Goda Vancevičiūtė 3 288
Augustė Stankevičiūtė 4-3 256
Jorė Kavaliauskaitė 5-8 192
Liepa Aleknavičiūtė 5-8 192
Nomeda Seniūnaitė 5-8 192
Marija Rimkutė 5-8 192
Amelija Klimaitė 9-10 160
Liepa Budrytė 9-10 160
Gabija Beržinskaitė 11-12 128
Gretė Velykytė 11-12 128
Greta Vedrickaitė 13-16 0
Ugnė Kaminskaitė 13-16 0
Austėja Siniūtė 13-16 0
Uma Ivanauskaitė 13-16 0
Dangė Lygnugarytė 17-24 0
Aurelija Ramaneckaitė 17-24 0
Atėnė Peleckytė 17-24 0
Skaistė Liutkutė 17-24 0
Meida Levickaitė 17-24 0
Fausta Ramažauskaitė 17-24 0
Marija Kolojanskaitė 17-24 0
Liepa Leonavičiūtė 17-24 0
Mila Leonovič 25-29 0
Erika Žiaušytė 25-29 0
Elzė Kunigėlytė 25-29 0
Gabriele Petkevic 25-29 0
Agota Narvilaite 25-29 0

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
/ Nojus Tenikaitis , Rokas Lesinskas 1 200
Jurgis Jatulis , Kipras Sakalauskas 2-1 168
/ Dominik Tankevič , Daniel Leonovič 3 144
/ Joringis Skirgaila , Mykolas Grigas 4-3 128
/ Mykolas Grytė , Kajus Vilpišauskas 5-6 112
/ Daniel Tankevič , Rojus Gaukštas 5-6 112
/ Vaidas Voroneckis , Pijus Bambalas 7 104

Moterų Dvejetas (MD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Jorė Kavaliauskaitė , Jorūnė Šalnaitė 1 200
/ Goda Vancevičiūtė , Taja Leonovič 2-1 168
Amelija Klimaitė , Greta Vedrickaitė 3 144
Liepa Aleknavičiūtė , Augustė Stankevičiūtė 4-3 128
/ Marija Rimkutė , Aurelija Ramaneckaitė 5-6 112
Liepa Budrytė , Gabija Beržinskaitė 5-6 112
Dangė Lygnugarytė , Liepa Leonavičiūtė 7-8 96
/ Uma Ivanauskaitė , Austėja Siniūtė 7-8 96
Atėnė Peleckytė , Meida Levickaitė 9-10 80
Gretė Velykytė , Marija Kolojanskaitė 9-10 80
/ Agota Narvilaite , Fausta Ramažauskaitė 11-12 64
/ Nomeda Seniūnaitė , Ugnė Kaminskaitė 11-12 64
/ Elzė Kunigėlytė , Erika Žiaušytė 13 0

Mišrus dvejetas (MX)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Domas Pakšys , Jorė Kavaliauskaitė 1 200
/ Rokas Lesinskas , Goda Vancevičiūtė 2-1 168
/ Daniel Leonovič , Jorūnė Šalnaitė 3 144
/ Jurgis Jatulis , Aurelija Ramaneckaitė 4-3 128
/ Nojus Tenikaitis , Augustė Stankevičiūtė 5-6 112
/ Mykolas Grytė , Meida Levickaitė 5-6 112
/ Joringis Skirgaila , Nomeda Seniūnaitė 7-8 96
Mykolas Grigas , Gretė Velykytė 7-8 96
Rokas Krūminas , Dangė Lygnugarytė 9-10 80
/ Pijus Bambalas , Liepa Leonavičiūtė 9-10 80
Rojus Gaukštas , Ugnė Kaminskaitė 11 72




Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija