MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-21 02:08 took:213.6 s.

 

Tournaments

[A] Hummel Badminton League Season 2 Stage 4


2023 April 15 d.; Kauno sporto halė
MS WS MD WD XD
Suaug (A): 8 19.5 8 2.3 7 11.2 4 3.1 11 9.3
Suaug B (B): 13 4.5 15 4.4
Suaug C (C): 17 1.3 7 1.3 6 1.1 10 2.4
Suaug D (D): 7 1 9 1.3
Suaug E (E): 12 1 16 1 20 1.3

I Round

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

  • S1 Evaldas Bradūnas
    Monika Kulikauskienė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Benas Vaškevičius
    Gerda Jančiauskaitė
    15' 19:21 | 10:21
    S9 KTU Andrius Bendoraitis
    Dominyka Rimkutė
    16.2
  • S5 Arsenii Shiian
    Birutė Rasiulytė-Ragaišienė
    vs
    S12 Bye
    16.3
  • S4 Audrius Kepežinskas
    Giedrė Dapkuvienė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Linas Supronas
    Dovilė Supronienė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Marius Brazauskas
    Deimantė Litvinskaitė
    30' 21:9 | 19:21 | 21:17
    S11 Alfredas Fedenko
    Egidija Laurišaitė
    16.6
  • S7 Aidas Urbonas
    Milda Gumbrevičiūtė
    18' 12:21 | 19:21
    S10 Augustas Valatka
    Saulina Norgailaitė
    16.7
  • S2 Andžej Mackevič
    Jelena Ramaneckienė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Evaldas Bradūnas
    Monika Kulikauskienė
    15' 21:14 | 21:11
    KTU Andrius Bendoraitis
    Dominyka Rimkutė
    8.1
  • Arsenii Shiian
    Birutė Rasiulytė-Ragaišienė
    20' 21:16 | 21:17
    Audrius Kepežinskas
    Giedrė Dapkuvienė
    8.2
  • Linas Supronas
    Dovilė Supronienė
    18' 21:16 | 21:14
    Marius Brazauskas
    Deimantė Litvinskaitė
    8.3
  • Augustas Valatka
    Saulina Norgailaitė
    34' 22:20 | 18:21 | 21:18
    Andžej Mackevič
    Jelena Ramaneckienė
    8.4
  • Evaldas Bradūnas
    Monika Kulikauskienė
    27' 14:21 | 21:15 | 21:13
    Arsenii Shiian
    Birutė Rasiulytė-Ragaišienė
    4.1
  • Linas Supronas
    Dovilė Supronienė
    31' 22:24 | 21:14 | 18:21
    Augustas Valatka
    Saulina Norgailaitė
    4.2
  • PLACES: 1,2
    Evaldas Bradūnas
    Monika Kulikauskienė
    17' 24:22 | 21:10
    Augustas Valatka
    Saulina Norgailaitė
    2.1
  • PLACES: 3,4
    Arsenii Shiian
    Birutė Rasiulytė-Ragaišienė
    19' 21:14 | 21:18
    Linas Supronas
    Dovilė Supronienė
    3-4.1
PLACES: 5-8
  • KTU Andrius Bendoraitis
    Dominyka Rimkutė
    33' 21:8 | 17:21 | 19:21
    Audrius Kepežinskas
    Giedrė Dapkuvienė
    5-8.1
  • Marius Brazauskas
    Deimantė Litvinskaitė
    18' 17:21 | 18:21
    Andžej Mackevič
    Jelena Ramaneckienė
    5-8.2
  • PLACES: 5,6
    Audrius Kepežinskas
    Giedrė Dapkuvienė
    37' 22:20 | 19:21 | 17:21
    Andžej Mackevič
    Jelena Ramaneckienė
    5-6.1
  • PLACES: 7,8
    KTU Andrius Bendoraitis
    Dominyka Rimkutė
    18' 21:13 | 21:17
    Marius Brazauskas
    Deimantė Litvinskaitė
    7-8.1
PLACES: 9-16
  • Bye
    vs
    Benas Vaškevičius
    Gerda Jančiauskaitė
    9-16.1
  • Bye
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Alfredas Fedenko
    Egidija Laurišaitė
    9-16.3
  • Aidas Urbonas
    Milda Gumbrevičiūtė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Benas Vaškevičius
    Gerda Jančiauskaitė
    vs
    Bye
    9-12.1
  • Alfredas Fedenko
    Egidija Laurišaitė
    31' 19:21 | 21:19 | 21:18
    Aidas Urbonas
    Milda Gumbrevičiūtė
    9-12.2
  • PLACES: 9,10
    Benas Vaškevičius
    Gerda Jančiauskaitė
    26' 21:17 | 14:21 | 14:21
    Alfredas Fedenko
    Egidija Laurišaitė
    9-10.1
  • PLACES: 11,12
    Bye
    vs
    Aidas Urbonas
    Milda Gumbrevičiūtė
    11-12.1








Print version