MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-14 02:08 took:216.4 s.

 

Tournaments

[A] 18th Lithuanian Cup (Stage 2) A


2023 June 03 d. — 04 d.; Delfi sporto centras
MS WS MD WD XD
LT As: 15 48 13 48 9 24 10 24 15 24
[A] LT Aj (U19) ([A] LT Aj ): 17 24 24 24 8 12 12 12 10 12

I Round

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

  • S1 Greta Vedrickaitė
    Amelija Klimaitė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Gabija Beržinskaitė
    Nikolė Puchovičiūtė
    17' 21:15 | 21:18
    S9 Rusnė Vidzėnaitė
    Danielė Grybytė
    16.2
  • S5 Gretė Velykytė
    Skaistė Liutkutė
    21' 21:10 | 21:14
    S12 Agota Narvilaite
    Liepa Leonavičiūtė
    16.3
  • S4 Ieva Paškevičiūtė
    Vakarė Trakšelytė
    vs
    S13 Bye
    16.4
  • S3 Elzė Dindaitė
    Uma Ivanauskaitė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Dangė Lygnugarytė
    Marija Kolojanskaitė
    14' 21:6 | 21:9
    S11 Erika Žiaušytė
    Elzė Kunigėlytė
    16.6
  • S7 Austėja Siniūtė
    Vesta Juodonytė
    28' 21:14 | 19:21 | 21:8
    S10 Atilė Vyblova
    Elija Sunkladaitė
    16.7
  • S2 Liepa Aleknavičiūtė
    Uliana Deremeshko
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Greta Vedrickaitė
    Amelija Klimaitė
    29' 19:21 | 21:10 | 21:12
    Gabija Beržinskaitė
    Nikolė Puchovičiūtė
    8.1
  • Gretė Velykytė
    Skaistė Liutkutė
    19' 14:21 | 14:21
    Ieva Paškevičiūtė
    Vakarė Trakšelytė
    8.2
  • Elzė Dindaitė
    Uma Ivanauskaitė
    24' 21:11 | 22:20
    Dangė Lygnugarytė
    Marija Kolojanskaitė
    8.3
  • Austėja Siniūtė
    Vesta Juodonytė
    20' 18:21 | 8:21
    Liepa Aleknavičiūtė
    Uliana Deremeshko
    8.4
  • Greta Vedrickaitė
    Amelija Klimaitė
    20' 21:13 | 21:13
    Ieva Paškevičiūtė
    Vakarė Trakšelytė
    4.1
  • Elzė Dindaitė
    Uma Ivanauskaitė
    31' 21:10 | 10:21 | 13:21
    Liepa Aleknavičiūtė
    Uliana Deremeshko
    4.2
  • PLACES: 1,2
    Greta Vedrickaitė
    Amelija Klimaitė
    21' 18:21 | 17:21
    Liepa Aleknavičiūtė
    Uliana Deremeshko
    2.1
  • PLACES: 3,4
    Ieva Paškevičiūtė
    Vakarė Trakšelytė
    26' 17:21 | 20:22
    Elzė Dindaitė
    Uma Ivanauskaitė
    3-4.1
PLACES: 5-8
  • Gabija Beržinskaitė
    Nikolė Puchovičiūtė
    35' 18:21 | 21:17 | 17:21
    Gretė Velykytė
    Skaistė Liutkutė
    5-8.1
  • Dangė Lygnugarytė
    Marija Kolojanskaitė
    22' 16:21 | 18:21
    Austėja Siniūtė
    Vesta Juodonytė
    5-8.2
  • PLACES: 5,6
    Gretė Velykytė
    Skaistė Liutkutė
    vs
    Austėja Siniūtė
    Vesta Juodonytė
    5-6.1
PLACES: 9-16
  • Bye
    vs
    Rusnė Vidzėnaitė
    Danielė Grybytė
    9-16.1
  • Agota Narvilaite
    Liepa Leonavičiūtė
    vs
    Bye
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Erika Žiaušytė
    Elzė Kunigėlytė
    9-16.3
  • Atilė Vyblova
    Elija Sunkladaitė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Rusnė Vidzėnaitė
    Danielė Grybytė
    19' 21:11 | 21:19
    Agota Narvilaite
    Liepa Leonavičiūtė
    9-12.1
  • Erika Žiaušytė
    Elzė Kunigėlytė
    17' 21:19 | 21:17
    Atilė Vyblova
    Elija Sunkladaitė
    9-12.2
  • PLACES: 9,10
    Rusnė Vidzėnaitė
    Danielė Grybytė
    vs
    Erika Žiaušytė
    Elzė Kunigėlytė
    9-10.1



Registration time has expired





Print version