MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2023-09-27 02:07 took:146.9 s.

 

Turnyrai

17-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)

2022 Lapkričio 26 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD MX
LT Bj (U17): 22 12 18 12 9 6 9 6 2 6
LT Dj (U13): 11 3 22 3 5 1.5 8 1.5

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 LT Bj (U17) VV 32.2 10:00 Domas Daugėla - 14:21 | 9:21 - Timofii Kadiemin 21'
2 LT Bj (U17) VV 32.6 10:00 Mykolas Grigas - 21:14 | 23:21 - Joris Jagminas 22'
3 LT Bj (U17) VV 32.7 10:00 Adas Kaminskas - 21:11 | 21:8 - Titas Vaitkevičius 6'
4 LT Bj (U17) VV 32.10 10:00 Adomas Mažeika - 21:18 | 21:18 - Matas Stacevičius 20'
5 LT Bj (U17) VV 32.11 10:00 Gabrielius Dapkus - 21:15 | 21:17 - Žygimantas Merkevičius 17'
6 LT Bj (U17) VV 32.15 10:00 Rojus Gaukštas - 21:18 | 17:21 | 21:23 - Benas Adamonis 30'
7 LT Bj (U17) MV 32.2 10:25 Kotryna Deltuvaite - 6:21 | 7:21 - Karolina Bashtanenko 15'
8 LT Bj (U17) MV 32.15 10:25 Rusnė Vidzėnaitė - 21:10 | 21:5 - Ausvydė Škulevičiūtė 16'
9 LT Bj (U17) VV 16.1 10:25 Jurgis Jatulis - 22:20 | 21:14 - Timofii Kadiemin 23'
10 LT Bj (U17) VV 16.2 10:25 Dovydas Navagrudskas - 7:21 | 15:21 - Joris Ivanauskas 15'
11 LT Bj (U17) VV 16.3 10:25 Daniel Tankevič - 21:9 | 21:9 - Mykolas Grigas 20'
12 LT Bj (U17) VV 16.4 10:25 Adas Kaminskas - 23:21 | 24:26 | 21:19 - Martynas Plauška 49'
13 LT Bj (U17) VV 16.5 10:50 Joringis Skirgaila - 19:21 | 21:11 | 21:13 - Adomas Mažeika 42'
14 LT Bj (U17) VV 16.6 10:50 Gabrielius Dapkus - 16:21 | 8:21 - Pijus Kovas 19'
15 LT Bj (U17) VV 16.7 10:50 Kajus Vilpisauskas - 21:19 | 19:21 | 21:23 - Nojus Budrikas 35'
16 LT Bj (U17) VV 16.8 10:50 Benas Adamonis - 10:21 | 17:21 - Kipras Sakalauskas 14'
17 LT Bj (U17) MV 16.1 10:50 Greta Vedrickaitė - 16:21 | 15:21 - Karolina Bashtanenko 19'
18 LT Bj (U17) MV 16.2 10:50 Atėnė Peleckytė - 21:12 | 21:15 - Gretė Velykytė 20'
19 LT Bj (U17) MV 16.3 11:15 Liepa Budrytė - 21:12 | 21:14 - Ieva Paškevičiūtė 17'
20 LT Bj (U17) MV 16.4 11:15 Ugnė Kaminskaitė - 18:21 | 21:15 | 12:21 - Giedra Velykytė 33'
21 LT Bj (U17) MV 16.5 11:15 Nomeda Seniūnaitė - 25:23 | 21:10 - Gabija Beržinskaitė 21'
22 LT Bj (U17) MV 16.6 11:15 Uma Ivanauskaitė - 13:21 | 21:13 | 21:10 - Austėja Siniūtė 31'
23 LT Bj (U17) MV 16.7 11:15 Elzė Dindaitė - 16:21 | 19:21 - Skaistė Liutkutė 25'
24 LT Bj (U17) MV 16.8 11:15 Rusnė Vidzėnaitė - 9:21 | 13:21 - Amelija Klimaitė 18'
25 LT Bj (U17) VV 8.1 11:40 Jurgis Jatulis - 21:14 | 21:11 - Joris Ivanauskas 16'
26 LT Bj (U17) VV 8.2 11:40 Daniel Tankevič - 22:20 | 17:21 | 23:21 - Adas Kaminskas 45'
27 LT Bj (U17) VV 8.3 11:40 Joringis Skirgaila - 21:17 | 10:21 | 18:21 - Pijus Kovas 40'
28 LT Bj (U17) VV 8.4 11:40 Nojus Budrikas - 16:21 | 12:21 - Kipras Sakalauskas 17'
29 LT Bj (U17) MV 8.1 11:40 Karolina Bashtanenko - 21:14 | 21:14 - Atėnė Peleckytė 19'
30 LT Bj (U17) MV 8.2 11:40 Liepa Budrytė - 15:21 | 18:21 - Giedra Velykytė 23'
31 LT Bj (U17) MV 8.3 12:05 Nomeda Seniūnaitė - 21:13 | 21:19 - Uma Ivanauskaitė 22'
32 LT Bj (U17) MV 8.4 12:05 Skaistė Liutkutė - 14:21 | 14:21 - Amelija Klimaitė 23'
33 LT Bj (U17) VV 9-16.1 12:05 Timofii Kadiemin - 21:7 | 21:13 - Dovydas Navagrudskas 16'
34 LT Bj (U17) VV 9-16.2 12:05 Mykolas Grigas - 19:21 | 17:21 - Martynas Plauška 22'
35 LT Bj (U17) VV 9-16.3 12:05 Adomas Mažeika - 16:21 | 21:19 | 21:18 - Gabrielius Dapkus 34'
36 LT Bj (U17) VV 9-16.4 12:05 Kajus Vilpisauskas - 21:19 | 21:17 - Benas Adamonis 19'
37 LT Bj (U17) MV 9-16.1 12:30 Greta Vedrickaitė - 21:17 | 21:17 - Gretė Velykytė 20'
38 LT Bj (U17) MV 9-16.2 12:30 Ieva Paškevičiūtė - 16:21 | 21:19 | 16:21 - Ugnė Kaminskaitė 33'
39 LT Bj (U17) MV 9-16.3 12:30 Gabija Beržinskaitė - 21:18 | 21:14 - Austėja Siniūtė 18'
40 LT Bj (U17) MV 9-16.4 12:30 Elzė Dindaitė - 21:8 | 21:10 - Rusnė Vidzėnaitė 15'
41 LT Bj (U17) VV 17-24.2 12:30 Joris Jagminas - 21:18 | 21:16 - Titas Vaitkevičius 21'
42 LT Bj (U17) VV 17-24.3 12:30 Matas Stacevičius - 21:15 | 21:19 - Žygimantas Merkevičius 20'
43 LT Bj (U17) MV 4.1 12:55 Karolina Bashtanenko - 21:7 | 21:7 - Giedra Velykytė 15'
44 LT Bj (U17) MV 4.2 12:55 Nomeda Seniūnaitė - 13:21 | 21:11 | 21:16 - Amelija Klimaitė 30'
45 LT Bj (U17) VV 4.1 12:55 Jurgis Jatulis - 21:9 | 21:12 - Daniel Tankevič 19'
46 LT Bj (U17) VV 4.2 12:55 Pijus Kovas - 10:21 | 14:21 - Kipras Sakalauskas 17'
47 LT Bj (U17) MV 5-8.1 12:55 Atėnė Peleckytė - 18:21 | 6:21 - Liepa Budrytė 21'
48 LT Bj (U17) MV 5-8.2 12:55 Uma Ivanauskaitė - 21:13 | 21:19 - Skaistė Liutkutė 22'
49 LT Bj (U17) VV 5-8.1 13:20 Joris Ivanauskas - 21:11 | 20:22 | 21:18 - Adas Kaminskas 35'
50 LT Bj (U17) VV 5-8.2 13:20 Joringis Skirgaila - 21:11 | 21:16 - Nojus Budrikas 19'
51 LT Bj (U17) MV 9-12.1 13:20 Greta Vedrickaitė - 21:19 | 21:16 - Ugnė Kaminskaitė 20'
52 LT Bj (U17) MV 9-12.2 13:20 Gabija Beržinskaitė - 22:20 | 21:9 - Elzė Dindaitė 21'
53 LT Bj (U17) VV 9-12.1 13:20 Timofii Kadiemin - 21:6 | 21:18 - Martynas Plauška 18'
54 LT Bj (U17) VV 9-12.2 13:20 Adomas Mažeika - 12:21 | 15:21 - Kajus Vilpisauskas 19'
55 LT Bj (U17) MV 2.1 13:45 Karolina Bashtanenko - 21:8 | 21:13 - Nomeda Seniūnaitė 14'
56 LT Bj (U17) VV 17-20.1 13:45 Domas Daugėla - 21:15 | 18:21 | 21:15 - Joris Jagminas 36'
57 LT Bj (U17) VV 17-20.2 13:45 Matas Stacevičius - 21:14 | 13:21 | 14:21 - Rojus Gaukštas 27'
58 LT Bj (U17) MV 3-4.1 13:45 Giedra Velykytė - 21:8 | 22:20 - Amelija Klimaitė 21'
59 LT Bj (U17) VV 2.1 13:45 Jurgis Jatulis - 21:17 | 21:19 - Kipras Sakalauskas 20'
60 LT Bj (U17) MV 5-6.1 13:45 Liepa Budrytė - 21:17 | 21:10 - Uma Ivanauskaitė 20'
61 LT Bj (U17) VV 3-4.1 14:10 Daniel Tankevič - 21:17 | 13:21 | 12:21 - Pijus Kovas 33'
62 LT Bj (U17) MV 9-10.1 14:10 Greta Vedrickaitė - 21:18 | 18:21 | 22:20 - Gabija Beržinskaitė 37'
63 LT Bj (U17) VV 5-6.1 14:10 Joris Ivanauskas - 11:21 | 15:21 - Joringis Skirgaila
64 LT Bj (U17) MV 17-18.1 14:10 Kotryna Deltuvaite - 21:17 | 21:9 - Ausvydė Škulevičiūtė
65 LT Bj (U17) VV 9-10.1 14:10 Timofii Kadiemin - 22:20 | 21:15 - Kajus Vilpisauskas 26'
66 LT Bj (U17) VV 17-18.1 14:10 Domas Daugėla - 21:8 | 21:10 - Rojus Gaukštas
67 LT Dj (U13) MV 32.2 14:35 Gabija Gudukaitė - - Ūla Žemaitė
68 LT Dj (U13) MV 32.6 14:35 Meda Vilčiauskaitė - 15:21 | 14:21 - Eima Pečiulytė 19'
69 LT Dj (U13) MV 32.7 14:35 Eva Kavaliauskaitė - 21:5 | 21:14 - Ugnė Smilgevičiūtė 13'
70 LT Dj (U13) MV 32.10 14:35 Rusnė Stoškutė - 11:21 | 12:21 - Austėja Palčinskaitė 16'
71 LT Dj (U13) MV 32.11 14:35 Guoda Viščinytė - 14:21 | 14:21 - Gabija Acutė 21'
72 LT Dj (U13) MV 32.15 14:35 Gabrielė Klijūnaitė - 23:21 | 19:21 | 13:21 - Martyna Paliulytė 29'
73 LT Dj (U13) VV 16.2 15:00 Mindaugas Žiemys - 21:8 | 21:13 - Ignas Tamošauskas 16'
74 LT Dj (U13) VV 16.6 15:00 Dovydas Paulauskas - 21:5 | 21:11 - Joris Marcinkevičius 12'
75 LT Dj (U13) VV 16.7 15:00 Vytautas Vaitkus - 21:2 | 21:5 - Deiminas Tauškela 11'
76 LT Dj (U13) VV 8.2 15:00 Simonas Auglys - 21:14 | 22:20 - Dovydas Siniakovas 19'
77 LT Dj (U13) MV 16.1 15:00 Loreta Radavičiūtė - 21:13 | 17:21 | 20:15 - Gabija Gudukaitė 28'
78 LT Dj (U13) MV 16.2 15:00 Aistė Vasiliauskaitė - 12:21 | 21:10 | 17:21 - Samantė Baliutavičiūtė 33'
79 LT Dj (U13) VV 8.1 15:25 Nojus Danusas - 21:9 | 21:18 - Mindaugas Žiemys 19'
80 LT Dj (U13) VV 8.3 15:25 Tautvydas Bočkus KTU - - Dovydas Paulauskas 6'
81 LT Dj (U13) VV 8.4 15:25 Vytautas Vaitkus - 21:19 | 17:21 | 21:16 - Simonas Deltuva 27'
82 LT Dj (U13) MV 16.3 15:25 Tautė Baltakytė - 21:16 | 21:15 - Eima Pečiulytė 24'
83 LT Dj (U13) MV 16.4 15:25 Eva Kavaliauskaitė - 21:18 | 21:14 - Skaja Dapkutė 17'
84 LT Dj (U13) MV 16.5 15:25 Aurėja Metrikytė - 21:15 | 18:21 | 21:12 - Austėja Palčinskaitė 31'
85 LT Dj (U13) MV 16.6 15:50 Gabija Acutė - 21:16 | 18:21 | 13:21 KTU - Daniela Jasevičiūtė
86 LT Dj (U13) MV 16.7 15:50 Milda Bočkutė KTU - 16:21 | 21:23 - Ugnė Lukoševičiūtė 25'
87 LT Dj (U13) MV 16.8 15:50 Martyna Paliulytė - 5:21 | 1:21 - Fausta Ramažauskaitė 10'
88 LT Dj (U13) VV 4.1 15:50 Nojus Danusas - 19:21 | 21:11 | 21:18 - Simonas Auglys 33'
89 LT Dj (U13) VV 4.2 15:50 Dovydas Paulauskas - 19:21 | 13:21 - Vytautas Vaitkus 18'
90 LT Dj (U13) MV 8.1 15:50 Loreta Radavičiūtė - 21:18 | 21:9 - Samantė Baliutavičiūtė 18'
91 LT Dj (U13) MV 8.2 16:15 Tautė Baltakytė - 18:21 | 23:21 | 21:14 - Eva Kavaliauskaitė 39'
92 LT Dj (U13) MV 8.3 16:15 Aurėja Metrikytė - 21:13 | 21:16 KTU - Daniela Jasevičiūtė 26'
93 LT Dj (U13) MV 8.4 16:15 Ugnė Lukoševičiūtė - 4:21 | 7:21 - Fausta Ramažauskaitė 18'
94 LT Dj (U13) VV 5-8.1 16:15 Mindaugas Žiemys - 13:21 | 21:14 | 21:16 - Dovydas Siniakovas 33'
95 LT Dj (U13) VV 5-8.2 16:15 Tautvydas Bočkus KTU - - Simonas Deltuva
96 LT Dj (U13) MV 9-16.1 16:15 Gabija Gudukaitė - 19:21 | 23:21 | 16:21 - Aistė Vasiliauskaitė 32'
97 LT Dj (U13) MV 9-16.2 16:40 Eima Pečiulytė - 10:21 | 21:14 | 21:10 - Skaja Dapkutė 28'
98 LT Dj (U13) MV 9-16.3 16:40 Austėja Palčinskaitė - 10:21 | 13:21 - Gabija Acutė 21'
99 LT Dj (U13) MV 9-16.4 16:40 Milda Bočkutė KTU - 21:14 | 21:8 - Martyna Paliulytė 13'
100 LT Dj (U13) VV 9-12.2 16:40 Joris Marcinkevičius - 21:16 | 21:14 - Deiminas Tauškela 17'
101 LT Dj (U13) MV 17-24.2 16:40 Meda Vilčiauskaitė - 21:6 | 21:10 - Ugnė Smilgevičiūtė 12'
102 LT Dj (U13) MV 17-24.3 16:40 Rusnė Stoškutė - 21:15 | 21:17 - Guoda Viščinytė
103 LT Bj (U17) MX 2.1 17:05 Joris Ivanauskas + Aina Ralytė 21:12 | 21:10 Dovydas Navagrudskas + Kotryna Deltuvaite 18'
104 LT Bj (U17) VD 16.2 17:05 Adas Kaminskas + Timofii Kadiemin 21:2 | 21:10 Titas Vaitkevičius + Žygimantas Merkevičius 16'
105 LT Bj (U17) MD 16.2 17:05 Gretė Velykytė + Fausta Ramažauskaitė 13:21 | 8:21 Karolina Bashtanenko + Rusnė Vidzėnaitė 18'
106 LT Dj (U13) VV 2.1 17:05 Nojus Danusas - 12:21 | 21:23 - Vytautas Vaitkus 16'
107 LT Dj (U13) MV 4.1 17:05 Loreta Radavičiūtė - 16:21 | 21:23 - Tautė Baltakytė 24'
108 LT Dj (U13) MV 4.2 17:05 Aurėja Metrikytė - 9:21 | 11:21 - Fausta Ramažauskaitė 16'
109 LT Dj (U13) VV 3-4.1 17:30 Simonas Auglys - 21:18 | 21:17 - Dovydas Paulauskas
110 LT Dj (U13) MV 5-8.1 17:30 Samantė Baliutavičiūtė - 21:17 | 20:22 | 21:14 - Eva Kavaliauskaitė 34'
111 LT Dj (U13) MV 5-8.2 17:30 Daniela Jasevičiūtė KTU - 20:22 | 22:24 - Ugnė Lukoševičiūtė 27'
112 LT Bj (U17) VD 8.1 17:30 Kipras Sakalauskas + Jurgis Jatulis 22:20 | 19:21 | 21:15 Adas Kaminskas + Timofii Kadiemin 41'
113 LT Bj (U17) VD 8.2 17:30 Rojus Gaukštas + Martynas Plauška 21:15 | 21:23 | 21:16 Joringis Skirgaila + Daniel Tankevič 37'
114 LT Bj (U17) VD 8.3 17:30 Mykolas Grigas + Gabrielius Dapkus 21:15 | 21:18 Matas Stacevičius + Benas Adamonis 18'
115 LT Bj (U17) VD 8.4 17:55 Adomas Mažeika + Joris Jagminas 14:21 | 17:21 Kajus Vilpisauskas + Domas Daugėla 23'
116 LT Bj (U17) MD 8.1 17:55 Greta Vedrickaitė + Amelija Klimaitė 21:19 | 21:13 Karolina Bashtanenko + Rusnė Vidzėnaitė 21'
117 LT Bj (U17) MD 8.2 17:55 Uma Ivanauskaitė + Elzė Dindaitė 21:13 | 22:20 Giedra Velykytė + Skaistė Liutkutė 25'
118 LT Bj (U17) MD 8.3 17:55 Atėnė Peleckytė + Aina Ralytė 21:17 | 21:17 Nomeda Seniūnaitė + Ugnė Kaminskaitė 24'
119 LT Bj (U17) MD 8.4 17:55 Ieva Paškevičiūtė + Austėja Siniūtė 14:21 | 17:21 Liepa Budrytė + Gabija Beržinskaitė 19'
120 LT Dj (U13) VV 5-6.1 17:55 Mindaugas Žiemys - 15:21 | 21:19 | 12:21 - Simonas Deltuva
121 LT Dj (U13) VV 7-8.1 18:20 Dovydas Siniakovas - KTU - Tautvydas Bočkus
122 LT Dj (U13) VV 9-10.1 18:20 Ignas Tamošauskas - 21:11 | 21:11 - Joris Marcinkevičius
123 LT Dj (U13) MV 9-12.1 18:20 Aistė Vasiliauskaitė - 20:22 | 14:21 - Eima Pečiulytė 20'
124 LT Dj (U13) MV 9-12.2 18:20 Gabija Acutė - 21:18 | 20:22 | 21:8 KTU - Milda Bočkutė
125 LT Dj (U13) MV 17-20.1 18:20 Ūla Žemaitė - - Meda Vilčiauskaitė
126 LT Dj (U13) MV 17-20.2 18:20 Rusnė Stoškutė - 21:17 | 21:9 - Gabrielė Klijūnaitė 20'
127 LT Dj (U13) VD 8.2 18:45 Mindaugas Žiemys + Dovydas Paulauskas 21:6 | 21:5 Deiminas Tauškela + Joris Marcinkevičius 17'
128 LT Dj (U13) MV 2.1 18:45 Tautė Baltakytė - 8:21 | 9:21 - Fausta Ramažauskaitė 14'
129 LT Dj (U13) MV 3-4.1 18:45 Loreta Radavičiūtė - 21:19 | 21:12 - Aurėja Metrikytė 19'
130 LT Dj (U13) MV 5-6.1 18:45 Samantė Baliutavičiūtė - 16:21 | 18:21 - Ugnė Lukoševičiūtė 22'
131 LT Dj (U13) MV 9-10.1 18:45 Eima Pečiulytė - 17:21 | 21:16 | 20:22 - Gabija Acutė 38'
132 LT Dj (U13) MV 17-18.1 18:45 Meda Vilčiauskaitė - 21:18 | 14:21 - Rusnė Stoškutė
133 LT Bj (U17) VD 4.1 19:10 Kipras Sakalauskas + Jurgis Jatulis 21:11 | 21:19 Rojus Gaukštas + Martynas Plauška 16'
134 LT Bj (U17) VD 4.2 19:10 Mykolas Grigas + Gabrielius Dapkus 21:14 | 16:21 | 21:23 Kajus Vilpisauskas + Domas Daugėla 32'
135 LT Bj (U17) VD 5-8.1 19:10 Adas Kaminskas + Timofii Kadiemin Joringis Skirgaila + Daniel Tankevič
136 LT Bj (U17) VD 5-8.2 19:10 Matas Stacevičius + Benas Adamonis Adomas Mažeika + Joris Jagminas
137 LT Bj (U17) MD 4.1 19:10 Greta Vedrickaitė + Amelija Klimaitė 11:21 | 21:18 | 18:21 Uma Ivanauskaitė + Elzė Dindaitė 38'
138 LT Bj (U17) MD 4.2 19:10 Atėnė Peleckytė + Aina Ralytė 21:11 | 21:19 Liepa Budrytė + Gabija Beržinskaitė 25'
139 LT Bj (U17) MD 5-8.1 19:35 Karolina Bashtanenko + Rusnė Vidzėnaitė 15:21 | 21:18 | 21:14 Giedra Velykytė + Skaistė Liutkutė 35'
140 LT Bj (U17) MD 5-8.2 19:35 Nomeda Seniūnaitė + Ugnė Kaminskaitė 21:10 | 21:12 Ieva Paškevičiūtė + Austėja Siniūtė 18'
141 LT Dj (U13) MD 8.1 19:35 Loreta Radavičiūtė + Aistė Vasiliauskaitė 21:14 | 21:18 Austėja Palčinskaitė + Eima Pečiulytė 20'
142 LT Dj (U13) MD 8.2 19:35 Ugnė Lukoševičiūtė + Guoda Viščinytė 21:19 | 21:15 Gabija Gudukaitė + Skaja Dapkutė 24'
143 LT Dj (U13) MD 8.3 19:35 Tautė Baltakytė + Milda Bočkutė KTU 21:15 | 21:11 KTU Daniela Jasevičiūtė + Ugnė Smilgevičiūtė 22'
144 LT Dj (U13) MD 8.4 19:35 Aurėja Metrikytė + Samantė Baliutavičiūtė 21:10 | 21:10 Rusnė Stoškutė + Gabrielė Klijūnaitė 18'
145 LT Dj (U13) VD 4.1 20:00 Nojus Danusas + Dovydas Siniakovas 19:21 | 18:21 Mindaugas Žiemys + Dovydas Paulauskas 20'
146 LT Dj (U13) VD 4.2 20:00 Ignas Tamošauskas + Simonas Deltuva KTU Simonas Auglys + Tautvydas Bočkus
147 LT Bj (U17) VD 2.1 20:00 Kipras Sakalauskas + Jurgis Jatulis 21:14 | 21:19 Kajus Vilpisauskas + Domas Daugėla 21'
148 LT Bj (U17) VD 3-4.1 20:00 Rojus Gaukštas + Martynas Plauška 21:16 | 21:18 Mykolas Grigas + Gabrielius Dapkus 22'
149 LT Bj (U17) VD 5-6.1 20:00 Joringis Skirgaila + Daniel Tankevič 21:18 | 21:14 Matas Stacevičius + Benas Adamonis 22'
150 LT Bj (U17) VD 7-8.1 20:00 Adas Kaminskas + Timofii Kadiemin Adomas Mažeika + Joris Jagminas
151 LT Dj (U13) MD 4.1 20:25 Loreta Radavičiūtė + Aistė Vasiliauskaitė 21:13 | 21:12 Ugnė Lukoševičiūtė + Guoda Viščinytė 17'
152 LT Dj (U13) MD 4.2 20:25 Tautė Baltakytė + Milda Bočkutė KTU 20:22 | 21:16 | 17:21 Aurėja Metrikytė + Samantė Baliutavičiūtė 38'
153 LT Dj (U13) MD 5-8.1 20:25 Austėja Palčinskaitė + Eima Pečiulytė 21:17 | 21:11 Gabija Gudukaitė + Skaja Dapkutė 21'
154 LT Dj (U13) MD 5-8.2 20:25 Daniela Jasevičiūtė + Ugnė Smilgevičiūtė KTU 13:21 | 17:21 Rusnė Stoškutė + Gabrielė Klijūnaitė 29'
155 LT Dj (U13) VD 2.1 20:25 Mindaugas Žiemys + Dovydas Paulauskas 21:14 | 21:17 Ignas Tamošauskas + Simonas Deltuva 20'
156 LT Bj (U17) MD 2.1 20:25 Uma Ivanauskaitė + Elzė Dindaitė 21:18 | 23:21 Atėnė Peleckytė + Aina Ralytė 33'
157 LT Bj (U17) MD 3-4.1 20:50 Greta Vedrickaitė + Amelija Klimaitė 22:20 | 21:14 Liepa Budrytė + Gabija Beržinskaitė 20'
158 LT Dj (U13) VD 3-4.1 20:50 Nojus Danusas + Dovydas Siniakovas KTU Simonas Auglys + Tautvydas Bočkus
159 LT Bj (U17) MD 5-6.1 20:50 Karolina Bashtanenko + Rusnė Vidzėnaitė 21:17 | 21:13 Nomeda Seniūnaitė + Ugnė Kaminskaitė 18'
160 LT Dj (U13) MD 2.1 20:50 Loreta Radavičiūtė + Aistė Vasiliauskaitė 21:15 | 21:17 Aurėja Metrikytė + Samantė Baliutavičiūtė 20'
161 LT Dj (U13) MD 3-4.1 20:50 Ugnė Lukoševičiūtė + Guoda Viščinytė 21:13 | 21:12 KTU Tautė Baltakytė + Milda Bočkutė 21'
162 LT Dj (U13) MD 5-6.1 20:50 Austėja Palčinskaitė + Eima Pečiulytė 21:17 | 21:10 Rusnė Stoškutė + Gabrielė Klijūnaitė 18'
163 LT Dj (U13) MD 7-8.1 21:15 Gabija Gudukaitė + Skaja Dapkutė 21:16 | 19:21 | 21:9 KTU Daniela Jasevičiūtė + Ugnė Smilgevičiūtė 32'

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija