Turnyrai

17-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)

2022 Lapkričio 26 d.; Delfi sporto centras
VV MV VD MD MX
LT Bj (U19): 22 12 18 12 9 6 9 6 2 6
LT Dj (U15): 11 3 22 3 5 1.5 8 1.5



LT Bj (U19)


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Jurgis Jatulis 1 300
Kipras Sakalauskas 2 252
Pijus Kovas 3 216
Daniel Tankevič 4 192
Joringis Skirgaila 5 180
Joris Ivanauskas 6 168
Adas Kaminskas 8 144
Nojus Budrikas 8 144
Timofii Kadiemin 9 132
Kajus Vilpišauskas 10 120
Martynas Plauška 12 96
Adomas Mažeika 12 96
Mykolas Grigas 16 48
Dovydas Navagrudskas 16 48
Gabrielius Dapkus 16 48
Benas Adamonis 16 48
Domas Daugėla 17 36
Rojus Gaukštas 18 24
Matas Stacevičius 20 12
Joris Jagminas 20 12
Titas Vaitkevičius 24 12
Žygimantas Merkevičius 24 12

Moterų vienetas (MV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Karolina Bashtanenko 1 300
Nomeda Seniūnaitė 2 252
Giedra Velykytė 3 216
Amelija Klimaitė 4 192
Liepa Budrytė 5 180
Uma Ivanauskaitė 6 168
Atėnė Peleckytė 8 144
Skaistė Liutkutė 8 144
Greta Vedrickaitė 9 132
Gabija Beržinskaitė 10 120
Ugnė Kaminskaitė 12 96
Elzė Dindaitė 12 96
Ieva Paškevičiūtė 16 48
Rusnė Vidzėnaitė 16 48
Austėja Siniūtė 16 48
Gretė Velykytė 16 48
Kotryna Deltuvaite 17 36
Ausvydė Škulevičiūtė 18 24

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Kipras Sakalauskas , Jurgis Jatulis 1 150
Kajus Vilpišauskas , Domas Daugėla 2 126
Rojus Gaukštas , Martynas Plauška 3 108
Mykolas Grigas , Gabrielius Dapkus 4 96
Joringis Skirgaila , Daniel Tankevič 5 90
Matas Stacevičius , Benas Adamonis 6 84
Adas Kaminskas , Timofii Kadiemin 7 78
Adomas Mažeika , Joris Jagminas 8 72
Titas Vaitkevičius , Žygimantas Merkevičius 16 24

Moterų Dvejetas (MD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Uma Ivanauskaitė , Elzė Dindaitė 1 150
Atėnė Peleckytė , Aina Ralytė 2 126
Greta Vedrickaitė , Amelija Klimaitė 3 108
Liepa Budrytė , Gabija Beržinskaitė 4 96
Karolina Bashtanenko , Rusnė Vidzėnaitė 5 90
/ Nomeda Seniūnaitė , Ugnė Kaminskaitė 6 84
/ Ieva Paškevičiūtė , Austėja Siniūtė 8 72
Giedra Velykytė , Skaistė Liutkutė 8 72
Gretė Velykytė , Fausta Ramažauskaitė 16 24

Mišrus dvejetas (MX)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
/ Joris Ivanauskas , Aina Ralytė 1 75
Dovydas Navagrudskas , Kotryna Deltuvaite 2 63



LT Dj (U15)


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Vytautas Vaitkus 1 75
Nojus Danusas 2 63
Simonas Auglys 3 54
Dovydas Paulauskas 4 48
Simonas Deltuva 5 45
Mindaugas Žiemys 6 42
Dovydas Siniakovas 7 39
Gaj Tautvydas Bočkus 8 36
Ignas Tamošauskas 9 33
Joris Marcinkevičius 10 30
Deiminas Tauškela 12 24

Moterų vienetas (MV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Fausta Ramažauskaitė 1 75
Tautė Baltakytė 2 63
Loreta Radavičiūtė 3 54
Aurėja Metrikytė 4 48
Ugnė Lukoševičiūtė 5 45
Samantė Baliutavičiūtė 6 42
Eva Kavaliauskaitė 8 36
Gaj Daniela Jasevičiūtė 8 36
Gabija Acutė 9 33
Eima Pečiulytė 10 30
Aistė Vasiliauskaitė 12 24
Gaj Milda Bočkutė 12 24
Gabija Gudukaitė 16 12
Martyna Paliulytė 16 12
Austėja Palčinskaitė 16 12
Skaja Dapkutė 16 12
Meda Vilčiauskaitė 17 9
Rusnė Stoškutė 18 6
Ūla Žemaitė 20 3
Gabrielė Klijūnaitė 20 3
Ugnė Smilgevičiūtė 24 3
Guoda Viščinytė 24 3

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Mindaugas Žiemys , Dovydas Paulauskas 1 37.5
Ignas Tamošauskas , Simonas Deltuva 2 31.5
Nojus Danusas , Dovydas Siniakovas 3 27
/ Gaj Simonas Auglys , Tautvydas Bočkus 4 24
Deiminas Tauškela , Joris Marcinkevičius 8 18

Moterų Dvejetas (MD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Loreta Radavičiūtė , Aistė Vasiliauskaitė 1 37.5
Aurėja Metrikytė , Samantė Baliutavičiūtė 2 31.5
Ugnė Lukoševičiūtė , Guoda Viščinytė 3 27
/ Gaj Tautė Baltakytė , Milda Bočkutė 4 24
Austėja Palčinskaitė , Eima Pečiulytė 5 22.5
Rusnė Stoškutė , Gabrielė Klijūnaitė 6 21
Gabija Gudukaitė , Skaja Dapkutė 7 19.5
Gaj / Daniela Jasevičiūtė , Ugnė Smilgevičiūtė 8 18




Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija