MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

19-oji Lietuvos Taurė (1-etapas) Bj,Cj


2024 Kovo 02 d.; Kretingos sporto centras
VV MV VD MD MX
LT Cj (U15): 28 6 36 6 14 3 18 3
LT Bj (U17): 21 12 20 12 9 6 10 6 5 6

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 LT Cj (U15) MV A-1:4 09:30 Kotryna Matutytė - 21:1 | 21:1 - Viktorija Morkūnaitė 12'
2 LT Cj (U15) MV A-2:3 09:30 Vakarė Intaitė - 17:21 | 12:21 - Vakarė Petrauskaitė 15'
3 LT Cj (U15) MV B-1:4 09:30 Gabrielė Cirtautaitė - 21:2 | 21:7 - Žemyna Žakevičiūtė 13'
4 LT Cj (U15) MV B-2:3 09:30 Sofija Alijošiūtė - 21:12 | 21:10 - Indraja Šernauskaitė 16'
5 LT Cj (U15) MV C-1:4 09:30 Mantė Jablonskytė - 21:6 | 21:7 - Greta Dikšaitytė 13'
6 LT Cj (U15) MV C-2:3 09:30 Liepa Titaitė - 10:21 | 21:15 | 21:19 - Vaidilė Sutkaitytė 27'
7 LT Cj (U15) MV D-1:4 09:30 Meda Šidlauskaitė - 21:13 | 21:12 - Simona Repšytė 14'
8 LT Cj (U15) MV D-2:3 09:30 Joana Kazlauskaite - 21:7 | 21:10 - Ugnė Daukantaitė 14'
9 LT Cj (U15) MV E-1:4 09:50 Izabelė Buterlevičiūtė - 21:11 | 21:5 - Miglė Kandroškaitė 15'
10 LT Cj (U15) MV E-2:3 09:50 Beatričė Užomeckaitė - 12:21 | 11:21 - Andra Urbonaitė 17'
11 LT Cj (U15) MV F-1:4 09:50 Agota Baguckytė - 21:17 | 21:10 - Beatričė Jasulaitytė 16'
12 LT Cj (U15) MV F-2:3 09:50 Adriana Juodviršytė - 21:18 | 21:10 - Liucija Gaudutė 19'
13 LT Cj (U15) MV G-1:4 09:50 Viltė Navikaitė - 21:8 | 21:16 - Ugnė Ladygaitė 15'
14 LT Cj (U15) MV G-2:3 09:50 Emilė Bajorinaitė - 21:19 | 21:11 - Gustė Butkutė 17'
17 LT Cj (U15) MV A-1:3 10:10 Kotryna Matutytė - 21:10 | 14:21 | 21:17 - Vakarė Petrauskaitė 28'
18 LT Cj (U15) MV A-2:4 10:10 Vakarė Intaitė - 21:17 | 21:14 - Viktorija Morkūnaitė 18'
19 LT Cj (U15) MV B-1:3 10:10 Gabrielė Cirtautaitė - 21:2 | 21:5 - Indraja Šernauskaitė 11'
20 LT Cj (U15) MV B-2:4 10:10 Sofija Alijošiūtė - 21:10 | 21:15 - Žemyna Žakevičiūtė 20'
21 LT Cj (U15) MV C-1:3 10:10 Mantė Jablonskytė - 21:10 | 21:8 - Vaidilė Sutkaitytė 16'
22 LT Cj (U15) MV C-2:4 10:10 Liepa Titaitė - 21:4 | 21:3 - Greta Dikšaitytė 11'
23 LT Cj (U15) MV D-1:3 10:10 Meda Šidlauskaitė - 21:7 | 21:7 - Ugnė Daukantaitė 14'
24 LT Cj (U15) MV D-2:4 10:10 Joana Kazlauskaite - 21:18 | 21:11 - Simona Repšytė 20'
25 LT Cj (U15) MV E-1:3 10:30 Izabelė Buterlevičiūtė - 11:21 | 14:21 - Andra Urbonaitė 21'
26 LT Cj (U15) MV E-2:4 10:30 Beatričė Užomeckaitė - 21:4 | 21:14 - Miglė Kandroškaitė 16'
27 LT Cj (U15) MV F-1:3 10:30 Agota Baguckytė - 21:16 | 21:10 - Liucija Gaudutė 18'
28 LT Cj (U15) MV F-2:4 10:30 Adriana Juodviršytė - 21:6 | 21:7 - Beatričė Jasulaitytė 15'
29 LT Cj (U15) MV G-1:3 10:30 Viltė Navikaitė - 21:13 | 21:18 - Gustė Butkutė 18'
30 LT Cj (U15) MV G-2:4 10:30 Emilė Bajorinaitė - 21:18 | 21:11 - Ugnė Ladygaitė 17'
33 LT Cj (U15) MV A-1:2 10:50 Kotryna Matutytė - 21:11 | 21:14 - Vakarė Intaitė 15'
34 LT Cj (U15) MV A-3:4 10:50 Vakarė Petrauskaitė - 21:11 | 21:8 - Viktorija Morkūnaitė 14'
35 LT Cj (U15) MV B-1:2 10:50 Gabrielė Cirtautaitė - 21:10 | 21:6 - Sofija Alijošiūtė 14'
36 LT Cj (U15) MV B-3:4 10:50 Indraja Šernauskaitė - 21:12 | 12:21 | 21:7 - Žemyna Žakevičiūtė 26'
37 LT Cj (U15) MV C-1:2 10:50 Mantė Jablonskytė - 21:14 | 21:8 - Liepa Titaitė 18'
38 LT Cj (U15) MV C-3:4 10:50 Vaidilė Sutkaitytė - 21:3 | 21:7 - Greta Dikšaitytė 13'
39 LT Cj (U15) MV D-1:2 10:50 Meda Šidlauskaitė - 21:13 | 21:8 - Joana Kazlauskaite 16'
40 LT Cj (U15) MV D-3:4 10:50 Ugnė Daukantaitė - 15:21 | 18:21 - Simona Repšytė 20'
41 LT Cj (U15) MV E-1:2 11:10 Izabelė Buterlevičiūtė - 13:21 | 21:18 | 21:19 - Beatričė Užomeckaitė 38'
42 LT Cj (U15) MV E-3:4 11:10 Andra Urbonaitė - 21:4 | 21:4 - Miglė Kandroškaitė 11'
43 LT Cj (U15) MV F-1:2 11:10 Agota Baguckytė - 14:21 | 21:18 | 16:21 - Adriana Juodviršytė 31'
44 LT Cj (U15) MV F-3:4 11:10 Liucija Gaudutė - 19:21 | 21:19 | 21:15 - Beatričė Jasulaitytė 34'
45 LT Cj (U15) MV G-1:2 11:10 Viltė Navikaitė - 21:19 | 19:21 | 17:21 - Emilė Bajorinaitė 27'
46 LT Cj (U15) MV G-3:4 11:10 Gustė Butkutė - 21:12 | 21:10 - Ugnė Ladygaitė 16'
47 LT Bj (U17) MX A-2:3 11:10 Maksim Samulev + Austėja Palčinskaitė 21:10 | 21:13 Rokas Gužauskas + Ugnė Tamulytė 15'
49 LT Cj (U15) VV A-1:4 11:30 Julius Surgėla - - Joris Čaikinas
50 LT Cj (U15) VV A-2:3 11:30 Jokūbas Altaravičius - 21:12 | 21:9 - Vincentas Sutkus 17'
51 LT Cj (U15) VV B-1:4 11:30 Arn Steffensen - 21:2 - Rokas Skurvydas 8'
52 LT Cj (U15) VV B-2:3 11:30 Grigas Šernauskas - 19:21 | 13:21 - Aidas Gudelis 19'
53 LT Cj (U15) VV C-1:4 11:30 Pijus Kulnys - 21:12 | 21:9 - Milanas Kvietkauskas 15'
54 LT Cj (U15) VV C-2:3 11:30 Dovydas Paulauskas - 26:24 | 15:21 | 21:10 - Kipras Banelis 35'
57 LT Cj (U15) VV D-1:4 11:50 Kasparas Draukšas - 21:6 | 21:6 - Tomas Songaila 11'
58 LT Cj (U15) VV D-2:3 11:50 Albertas Bašys - 21:13 | 20:22 | 14:21 - Augustas Macnorius 37'
59 LT Cj (U15) VV E-1:4 11:50 Simas Stalauskas - 21:15 | 21:11 - Oskaras Lubauskas 19'
60 LT Cj (U15) VV E-2:3 11:50 Kipras Mašidlauskas - 17:21 | 19:21 - Deividas Vaivada 24'
61 LT Cj (U15) MD 32.10 11:50 Dorotėja Užomeckaitė + Simona Repšytė 21:5 | 21:7 Barbora Tautvydaitė + Milena Beržinskaitė 15'
62 LT Cj (U15) MD 32.15 11:50 Izabelė Januškaitė + Justina Stonkutė 11:21 | 9:21 Auksė Dargytė + Olivija Raizgytė 16'
63 LT Bj (U17) MX A-1:3 11:50 Nojus Danusas + Loreta Radavičiūtė 21:8 | 21:10 Rokas Gužauskas + Ugnė Tamulytė 14'
64 LT Bj (U17) MX B-1:3 11:50 Dovydas Siniakovas + Rusnė Stoškutė #
65 LT Cj (U15) VV F-1:4 12:10 Benediktas Andrijaitis - 21:13 | 21:13 - Benas Kucinas 17'
66 LT Cj (U15) VV F-2:3 12:10 Simonas Pipiras - 21:8 | 21:5 - Nojus Petras Macas 16'
67 LT Cj (U15) VV G-1:4 12:10 Faustas Sabūnas - 18:21 | 23:21 | 21:12 - Simas Aukštkalnis 38'
68 LT Cj (U15) VV G-2:3 12:10 Markas Repšys - 21:5 | 21:6 - Julius Baguckis 12'
69 LT Cj (U15) VV A-1:3 12:10 Julius Surgėla - 21:8 | 21:13 - Vincentas Sutkus 16'
70 LT Cj (U15) VV A-2:4 12:10 Jokūbas Altaravičius - - Joris Čaikinas
73 LT Cj (U15) MD 16.2 12:30 Izabelė Buterlevičiūtė + Viltė Navikaitė 21:15 | 21:7 Liucija Gaudutė + Gustė Butkutė 18'
74 LT Cj (U15) MD 16.3 12:30 Emilė Bajorinaitė + Adriana Juodviršytė 21:10 | 21:17 Miglė Kandroškaitė + Beatričė Jasulaitytė 16'
75 LT Cj (U15) MD 16.4 12:30 Žemyna Žakevičiūtė + Viktorija Morkūnaitė 9:21 | 7:21 Meda Šidlauskaitė + Liepa Titaitė 18'
76 LT Cj (U15) MD 16.5 12:30 Vaidilė Sutkaitytė + Sofija Alijošiūtė 21:13 | 21:14 Dorotėja Užomeckaitė + Simona Repšytė 18'
77 LT Cj (U15) MD 16.6 12:30 Ugnė Daukantaitė + Indraja Šernauskaitė 12:21 | 6:21 Mantė Jablonskytė + Vakarė Intaitė 16'
78 LT Cj (U15) MD 16.7 12:30 Agota Baguckytė + Beatričė Užomeckaitė 21:14 | 17:21 | 12:21 Ugnė Ladygaitė + Andra Urbonaitė 37'
79 LT Cj (U15) MD 16.8 12:30 Auksė Dargytė + Olivija Raizgytė 5:21 | 3:21 Kotryna Matutytė + Joana Kazlauskaite 11'
81 LT Cj (U15) VV B-1:3 12:50 Arn Steffensen - 21:13 | 21:16 - Aidas Gudelis 18'
82 LT Cj (U15) VV B-2:4 12:50 Grigas Šernauskas - - Rokas Skurvydas
83 LT Cj (U15) VV C-1:3 12:50 Pijus Kulnys - 21:19 | 13:21 | 21:16 - Kipras Banelis 28'
84 LT Cj (U15) VV C-2:4 12:50 Dovydas Paulauskas - 21:5 | 21:5 - Milanas Kvietkauskas 13'
85 LT Cj (U15) VV D-1:3 12:50 Kasparas Draukšas - 21:19 | 21:8 - Augustas Macnorius 18'
86 LT Cj (U15) VV D-2:4 12:50 Albertas Bašys - 21:16 | 21:9 - Tomas Songaila 15'
87 LT Bj (U17) MX A-1:2 12:50 Nojus Danusas + Loreta Radavičiūtė 21:15 | 17:21 | 19:21 Maksim Samulev + Austėja Palčinskaitė 34'
88 LT Bj (U17) MX B-1:2 12:50 Dovydas Siniakovas + Rusnė Stoškutė 21:5 | 21:4 Emilis Valinčius + Ugnė Smilgevičiūtė 11'
89 LT Cj (U15) VV E-1:3 13:10 Simas Stalauskas - 21:15 | 21:19 - Deividas Vaivada 19'
90 LT Cj (U15) VV E-2:4 13:10 Kipras Mašidlauskas - 21:10 | 21:7 - Oskaras Lubauskas 16'
91 LT Cj (U15) VV F-1:3 13:10 Benediktas Andrijaitis - 21:9 | 21:11 - Nojus Petras Macas 13'
92 LT Cj (U15) VV F-2:4 13:10 Simonas Pipiras - 21:8 | 21:15 - Benas Kucinas 21'
93 LT Cj (U15) VV G-1:3 13:10 Faustas Sabūnas - 21:8 | 21:11 - Julius Baguckis 14'
94 LT Cj (U15) VV G-2:4 13:10 Markas Repšys - 21:7 | 21:10 - Simas Aukštkalnis 16'
95 LT Cj (U15) MD 17-20.2 13:10 Barbora Tautvydaitė + Milena Beržinskaitė 20:22 | 9:21 Izabelė Januškaitė + Justina Stonkutė 18'
97 LT Cj (U15) MD 8.1 13:30 Gabrielė Cirtautaitė + Vakarė Petrauskaitė 19:21 | 21:11 | 18:21 Izabelė Buterlevičiūtė + Viltė Navikaitė 30'
98 LT Cj (U15) MD 8.2 13:30 Emilė Bajorinaitė + Adriana Juodviršytė 23:25 | 18:21 Meda Šidlauskaitė + Liepa Titaitė 24'
99 LT Cj (U15) MD 8.3 13:30 Vaidilė Sutkaitytė + Sofija Alijošiūtė 16:21 | 11:21 Mantė Jablonskytė + Vakarė Intaitė 19'
100 LT Cj (U15) MD 8.4 13:30 Ugnė Ladygaitė + Andra Urbonaitė 10:21 | 14:21 Kotryna Matutytė + Joana Kazlauskaite 18'
101 LT Cj (U15) MD 9-16.2 13:30 Miglė Kandroškaitė + Beatričė Jasulaitytė 22:20 | 21:16 Žemyna Žakevičiūtė + Viktorija Morkūnaitė 23'
102 LT Cj (U15) MD 9-16.3 13:30 Dorotėja Užomeckaitė + Simona Repšytė 21:11 | 21:10 Ugnė Daukantaitė + Indraja Šernauskaitė 16'
103 LT Cj (U15) MD 9-16.4 13:30 Agota Baguckytė + Beatričė Užomeckaitė 21:7 | 21:4 Auksė Dargytė + Olivija Raizgytė 14'
108 LT Cj (U15) VV A-1:2 13:50 Julius Surgėla - 21:17 | 21:17 - Jokūbas Altaravičius 21'
109 LT Cj (U15) VV A-3:4 13:50 Vincentas Sutkus - - Joris Čaikinas
110 LT Cj (U15) VV B-1:2 13:50 Arn Steffensen - 21:11 | 21:14 - Grigas Šernauskas 20'
111 LT Cj (U15) VV B-3:4 13:50 Aidas Gudelis - - Rokas Skurvydas
113 LT Cj (U15) VV C-1:2 14:10 Pijus Kulnys - 10:21 | 11:21 - Dovydas Paulauskas 16'
114 LT Cj (U15) VV C-3:4 14:10 Kipras Banelis - 21:6 | 21:5 - Milanas Kvietkauskas 12'
115 LT Cj (U15) VV D-1:2 14:10 Kasparas Draukšas - 21:11 | 21:15 - Albertas Bašys 20'
116 LT Cj (U15) VV D-3:4 14:10 Augustas Macnorius - 21:19 | 21:16 - Tomas Songaila 18'
117 LT Cj (U15) VV E-1:2 14:10 Simas Stalauskas - 18:21 | 21:12 | 21:15 - Kipras Mašidlauskas 28'
118 LT Cj (U15) VV E-3:4 14:10 Deividas Vaivada - 21:10 | 21:12 - Oskaras Lubauskas 14'
121 LT Cj (U15) MD 4.1 14:30 Izabelė Buterlevičiūtė + Viltė Navikaitė 20:22 | 13:21 Meda Šidlauskaitė + Liepa Titaitė 22'
122 LT Cj (U15) MD 4.2 14:30 Mantė Jablonskytė + Vakarė Intaitė 21:16 | 21:12 Kotryna Matutytė + Joana Kazlauskaite 21'
123 LT Cj (U15) MD 5-8.1 14:30 Gabrielė Cirtautaitė + Vakarė Petrauskaitė 11:21 | 21:14 | 21:12 Emilė Bajorinaitė + Adriana Juodviršytė 25'
124 LT Cj (U15) MD 5-8.2 14:30 Vaidilė Sutkaitytė + Sofija Alijošiūtė 21:16 | 15:21 | 21:13 Ugnė Ladygaitė + Andra Urbonaitė 34'
125 LT Cj (U15) MD 9-12.1 14:30 Liucija Gaudutė + Gustė Butkutė 21:13 | 21:18 Miglė Kandroškaitė + Beatričė Jasulaitytė 19'
126 LT Cj (U15) MD 9-12.2 14:30 Dorotėja Užomeckaitė + Simona Repšytė 16:21 | 13:21 Agota Baguckytė + Beatričė Užomeckaitė 22'
127 LT Bj (U17) MD 16.2 14:30 Loreta Radavičiūtė + Rusnė Stoškutė 21:16 | 21:13 Amanda Vaišvilaitė + Vesta Gecaitė 19'
128 LT Bj (U17) MD 16.7 14:30 Guoda Viščinytė + Ūla Žemaitė 21:4 | 21:9 Ugnė Smilgevičiūtė + Ugnė Tamulytė 13'
129 LT Cj (U15) VV F-1:2 14:50 Benediktas Andrijaitis - 14:21 | 24:26 - Simonas Pipiras 33'
130 LT Cj (U15) VV F-3:4 14:50 Nojus Petras Macas - 18:21 | 10:21 - Benas Kucinas 18'
131 LT Cj (U15) VV G-1:2 14:50 Faustas Sabūnas - 16:21 | 21:23 - Markas Repšys 21'
132 LT Cj (U15) VV G-3:4 14:50 Julius Baguckis - 18:21 | 21:19 | 10:21 - Simas Aukštkalnis 29'
133 LT Bj (U17) VD 16.6 14:50 Ignas Martyšius + Mindaugas Žiemys 21:5 | 21:11 Emilis Valinčius + Rokas Gužauskas 14'
134 LT Bj (U17) VD 16.7 14:50 Julius Lukauskas + Lukas Galdikas 18:21 | 8:21 Jonas Bukėnas + Deividas Gudžinskas 17'
137 LT Cj (U15) MD 2.1 15:10 Meda Šidlauskaitė + Liepa Titaitė 21:15 | 21:15 Mantė Jablonskytė + Vakarė Intaitė 18'
138 LT Cj (U15) MD 3-4.1 15:10 Izabelė Buterlevičiūtė + Viltė Navikaitė 19:21 | 22:24 Kotryna Matutytė + Joana Kazlauskaite 24'
139 LT Cj (U15) MD 5-6.1 15:10 Gabrielė Cirtautaitė + Vakarė Petrauskaitė 21:14 | 21:14 Vaidilė Sutkaitytė + Sofija Alijošiūtė 19'
140 LT Cj (U15) MD 9-10.1 15:10 Liucija Gaudutė + Gustė Butkutė 21:9 | 21:14 Agota Baguckytė + Beatričė Užomeckaitė 19'
141 LT Bj (U17) MD 8.1 15:10 Ugnė Lukoševičiūtė + Elija Sunkladaitė 21:8 | 21:13 Loreta Radavičiūtė + Rusnė Stoškutė 15'
142 LT Bj (U17) MD 8.2 15:10 Mariia Dovgalieva + Smiltė Bistrovaitė 21:16 | 16:21 | 22:20 Eglė Simanauskaitė + Medeina Petrauskaitė 37'
143 LT Bj (U17) MD 8.3 15:10 Ditė Kontrimaitė + Liepa Murauskaitė 21:6 | 20:22 | 21:14 Šia Aurėja Metrikytė + Deivina Griniūtė 34'
144 LT Bj (U17) MD 8.4 15:10 Guoda Viščinytė + Ūla Žemaitė 21:19 | 18:21 | 14:21 Ūla Budrytė + Skaja Dapkutė 40'
145 LT Bj (U17) VD 8.2 15:30 Mantas Butkevičius + Simonas Deltuva 7:21 | 8:21 Ugnius Lygnugaris + Paulius Alijosius 16'
146 LT Bj (U17) VD 8.3 15:30 Liutauras Sergėjevas + Dovydas Guja 21:16 | 18:21 | 18:21 Ignas Martyšius + Mindaugas Žiemys 34'
147 LT Bj (U17) VD 8.4 15:30 Jonas Bukėnas + Deividas Gudžinskas 15:21 | 12:21 Nedas Neverdauskas + Rokas Šadauskas 17'
148 LT Cj (U15) VD 16.2 15:30 Kipras Banelis + Markas Repšys 21:18 | 21:15 Aidas Gudelis + Albertas Bašys 22'
149 LT Cj (U15) VD 16.3 15:30 Kipras Mašidlauskas + Dovydas Paulauskas Joris Čaikinas + Jokūbas Raginis
150 LT Cj (U15) VD 16.4 15:30 Simonas Pipiras + Simas Stalauskas 21:16 | 21:7 Simas Aukštkalnis + Nojus Petras Macas 17'
151 LT Cj (U15) VD 16.5 15:30 Augustas Macnorius + Jokūbas Altaravičius 21:4 | 21:15 Julius Baguckis + Oskaras Lubauskas 15'
153 LT Cj (U15) VD 16.6 15:50 Vincentas Sutkus + Deividas Vaivada 14:21 | 13:21 Pijus Kulnys + Tomas Songaila 21'
154 LT Cj (U15) VD 16.7 15:50 Kasparas Draukšas + Milanas Kvietkauskas 9:21 | 21:23 Benas Kucinas + Julius Surgėla 18'
155 LT Bj (U17) MD 4.1 15:50 Ugnė Lukoševičiūtė + Elija Sunkladaitė 21:13 | 21:10 Mariia Dovgalieva + Smiltė Bistrovaitė 20'
156 LT Bj (U17) MD 4.2 15:50 Ditė Kontrimaitė + Liepa Murauskaitė 17:21 | 21:16 | 21:19 Ūla Budrytė + Skaja Dapkutė 39'
157 LT Bj (U17) MD 5-8.1 15:50 Loreta Radavičiūtė + Rusnė Stoškutė 21:17 | 19:21 | 17:21 Eglė Simanauskaitė + Medeina Petrauskaitė 29'
158 LT Bj (U17) MD 5-8.2 15:50 Aurėja Metrikytė + Deivina Griniūtė Šia 19:21 | 22:20 | 24:22 Guoda Viščinytė + Ūla Žemaitė 40'
161 LT Bj (U17) VD 4.1 16:10 Tadas Rimkus + Jonas Aleknavičius 18:21 | 13:21 Ugnius Lygnugaris + Paulius Alijosius 21'
162 LT Bj (U17) VD 4.2 16:10 Ignas Martyšius + Mindaugas Žiemys 21:15 | 21:15 Nedas Neverdauskas + Rokas Šadauskas 21'
163 LT Bj (U17) VD 5-8.2 16:10 Liutauras Sergėjevas + Dovydas Guja 19:21 | 20:22 Jonas Bukėnas + Deividas Gudžinskas 21'
164 LT Bj (U17) VD 9-12.2 16:10 Emilis Valinčius + Rokas Gužauskas 15:21 | 12:21 Julius Lukauskas + Lukas Galdikas 17'
165 LT Cj (U15) VD 8.1 16:10 Arn Steffensen + Faustas Sabūnas 15:21 | 22:20 | 15:21 Kipras Banelis + Markas Repšys 36'
166 LT Cj (U15) VD 8.2 16:10 Kipras Mašidlauskas + Dovydas Paulauskas 15:21 | 21:16 | 21:12 Simonas Pipiras + Simas Stalauskas 36'
169 LT Cj (U15) VD 8.3 16:30 Augustas Macnorius + Jokūbas Altaravičius 21:14 | 21:14 Pijus Kulnys + Tomas Songaila 18'
170 LT Cj (U15) VD 8.4 16:30 Benas Kucinas + Julius Surgėla 16:21 | 18:21 Benediktas Andrijaitis + Grigas Šernauskas 21'
171 LT Cj (U15) VD 9-16.2 16:30 Joris Čaikinas + Jokūbas Raginis Simas Aukštkalnis + Nojus Petras Macas
172 LT Cj (U15) VD 9-16.3 16:30 Julius Baguckis + Oskaras Lubauskas 17:21 | 21:23 Vincentas Sutkus + Deividas Vaivada 24'
173 LT Bj (U17) MD 2.1 16:30 Ugnė Lukoševičiūtė + Elija Sunkladaitė 21:10 | 21:19 Ditė Kontrimaitė + Liepa Murauskaitė 20'
174 LT Bj (U17) MD 3-4.1 16:30 Mariia Dovgalieva + Smiltė Bistrovaitė 15:21 | 21:23 Ūla Budrytė + Skaja Dapkutė 27'
177 LT Bj (U17) MD 5-6.1 16:50 Eglė Simanauskaitė + Medeina Petrauskaitė 22:20 | 6:21 | 14:21 Šia Aurėja Metrikytė + Deivina Griniūtė 30'
178 LT Bj (U17) MD 9-10.1 16:50 Amanda Vaišvilaitė + Vesta Gecaitė 21:17 | 21:8 Ugnė Smilgevičiūtė + Ugnė Tamulytė 18'
179 LT Bj (U17) VD 2.1 16:50 Ugnius Lygnugaris + Paulius Alijosius 21:12 | 21:15 Ignas Martyšius + Mindaugas Žiemys 20'
180 LT Bj (U17) VD 3-4.1 16:50 Tadas Rimkus + Jonas Aleknavičius 15:21 | 24:22 | 18:21 Nedas Neverdauskas + Rokas Šadauskas 34'
181 LT Bj (U17) VD 5-6.1 16:50 Mantas Butkevičius + Simonas Deltuva 12:21 | 21:15 | 13:21 Jonas Bukėnas + Deividas Gudžinskas 29'
182 LT Cj (U15) VD 4.1 16:50 Kipras Banelis + Markas Repšys 17:21 | 17:21 Kipras Mašidlauskas + Dovydas Paulauskas 22'
183 LT Cj (U15) VD 4.2 16:50 Augustas Macnorius + Jokūbas Altaravičius 21:13 | 12:21 | 12:21 Benediktas Andrijaitis + Grigas Šernauskas 30'
185 LT Cj (U15) VD 5-8.1 17:10 Arn Steffensen + Faustas Sabūnas 19:21 | 21:13 | 16:21 Simonas Pipiras + Simas Stalauskas 42'
186 LT Cj (U15) VD 5-8.2 17:10 Pijus Kulnys + Tomas Songaila 12:21 | 13:21 Benas Kucinas + Julius Surgėla 17'
187 LT Cj (U15) VD 9-12.1 17:10 Aidas Gudelis + Albertas Bašys 19:21 | 22:20 | 21:15 Simas Aukštkalnis + Nojus Petras Macas 38'
188 LT Cj (U15) VD 9-12.2 17:10 Vincentas Sutkus + Deividas Vaivada 14:21 | 7:21 Kasparas Draukšas + Milanas Kvietkauskas 16'
189 LT Bj (U17) MV 32.2 17:10 Augustė Staniulionytė - 9:21 | 9:21 - Amanda Vaišvilaitė 19'
190 LT Bj (U17) MV 32.7 17:10 Guoda Viščinytė - 21:2 | 21:6 - Paulina Strakšaitė 13'
193 LT Bj (U17) MV 32.10 17:30 Mariia Dovgalieva - 21:7 | 21:1 - Daniela Klimaitė 10'
194 LT Bj (U17) MV 32.15 17:30 Vesta Gecaitė - 7:21 | 10:21 Šia - Deivina Griniūtė 13'
195 LT Bj (U17) VV 32.2 17:30 Motiejus Jaseliūnas - 21:8 | 21:14 - Matas Lingaitis 15'
196 LT Bj (U17) VV 32.6 17:30 Lukas Galdikas - 25:23 | 14:21 | 21:16 - Maksim Samulev 31'
197 LT Bj (U17) VV 32.7 17:30 Dovydas Guja - 21:17 | 21:19 - Deividas Gudžinskas 20'
198 LT Bj (U17) VV 32.10 17:30 Jonas Bukėnas - 21:11 | 21:17 - Mantas Butkevičius 17'
199 LT Bj (U17) VV 32.15 17:30 Julius Lukauskas - 13:21 | 17:21 - Mindaugas Žiemys 19'
201 LT Cj (U15) VD 2.1 17:50 Kipras Mašidlauskas + Dovydas Paulauskas 21:8 | 21:15 Benediktas Andrijaitis + Grigas Šernauskas 18'
202 LT Cj (U15) VD 3-4.1 17:50 Kipras Banelis + Markas Repšys 21:8 | 21:17 Augustas Macnorius + Jokūbas Altaravičius 17'
203 LT Cj (U15) VD 5-6.1 17:50 Simonas Pipiras + Simas Stalauskas 21:19 | 21:10 Benas Kucinas + Julius Surgėla 22'
204 LT Cj (U15) VD 9-10.1 17:50 Aidas Gudelis + Albertas Bašys 22:20 | 13:21 | 21:15 Kasparas Draukšas + Milanas Kvietkauskas 31'
205 LT Bj (U17) MV 16.2 17:50 Liepa Murauskaitė - 7:21 | 3:21 - Elija Sunkladaitė 13'
206 LT Bj (U17) MV 16.3 17:50 Smiltė Bistrovaitė - 21:16 | 23:21 - Ūla Žemaitė 34'
209 LT Bj (U17) MV 16.1 18:10 Ugnė Lukoševičiūtė - 21:6 | 21:15 - Amanda Vaišvilaitė 16'
210 LT Bj (U17) MV 16.4 18:10 Guoda Viščinytė - 8:21 | 10:21 - Ūla Budrytė 17'
211 LT Bj (U17) MV 16.5 18:10 Skaja Dapkutė - 10:21 | 21:18 | 19:21 - Mariia Dovgalieva 33'
212 LT Bj (U17) MV 16.6 18:10 Medeina Petrauskaitė - 11:21 | 21:17 | 21:16 - Austėja Palčinskaitė 32'
213 LT Bj (U17) MV 16.7 18:10 Eglė Simanauskaitė - 13:21 | 13:21 - Ditė Kontrimaitė 16'
214 LT Bj (U17) MV 16.8 18:10 Deivina Griniūtė Šia - 9:21 | 3:21 - Aurėja Metrikytė 20'
217 LT Bj (U17) VV 16.1 18:30 Ignas Martyšius - 21:7 | 21:14 - Motiejus Jaseliūnas 19'
218 LT Bj (U17) VV 16.2 18:30 Nedas Neverdauskas - 21:17 | 21:15 - Jonas Aleknavičius 18'
219 LT Bj (U17) VV 16.3 18:30 Nojus Danusas - 21:8 | 21:17 - Lukas Galdikas 20'
220 LT Bj (U17) VV 16.4 18:30 Dovydas Guja - 12:21 | 13:21 - Tadas Rimkus 15'
221 LT Bj (U17) VV 16.5 18:30 Paulius Alijosius - 11:21 | 21:12 | 21:17 - Jonas Bukėnas 28'
222 LT Bj (U17) VV 16.6 18:30 Liutauras Sergėjevas - 14:21 | 21:12 | 15:21 - Dovydas Siniakovas 27'
223 LT Bj (U17) VV 16.7 18:30 Rokas Šadauskas - 20:22 | 18:21 - Ugnius Lygnugaris 23'
224 LT Bj (U17) VV 16.8 18:30 Mindaugas Žiemys - - Simonas Deltuva
225 LT Bj (U17) MV 8.1 18:50 Ugnė Lukoševičiūtė - 13:21 | 17:21 - Elija Sunkladaitė 21'
226 LT Bj (U17) MV 8.2 18:50 Smiltė Bistrovaitė - 10:21 | 14:21 - Ūla Budrytė 25'
227 LT Bj (U17) MV 8.3 18:50 Mariia Dovgalieva - 21:9 | 21:13 - Medeina Petrauskaitė 18'
228 LT Bj (U17) MV 8.4 18:50 Ditė Kontrimaitė - 13:21 | 21:19 | 21:14 - Aurėja Metrikytė 31'
229 LT Bj (U17) MV 9-16.1 18:50 Amanda Vaišvilaitė - 7:21 | 8:21 - Liepa Murauskaitė 17'
230 LT Bj (U17) MV 9-16.2 18:50 Ūla Žemaitė - 21:13 | 18:21 | 21:14 - Guoda Viščinytė 32'
231 LT Bj (U17) MV 9-16.3 18:50 Skaja Dapkutė - 13:21 | 9:21 - Austėja Palčinskaitė 19'
232 LT Bj (U17) MV 9-16.4 18:50 Eglė Simanauskaitė - Šia - Deivina Griniūtė
233 LT Bj (U17) VV 8.1 19:10 Ignas Martyšius - 16:21 | 16:21 - Nedas Neverdauskas 21'
234 LT Bj (U17) VV 8.2 19:10 Nojus Danusas - 15:21 | 14:21 - Tadas Rimkus 20'
235 LT Bj (U17) VV 8.3 19:10 Paulius Alijosius - 21:13 | 20:22 | 21:10 - Dovydas Siniakovas 27'
236 LT Bj (U17) VV 8.4 19:10 Ugnius Lygnugaris - 21:11 | 21:23 | 11:21 - Simonas Deltuva 33'
237 LT Bj (U17) VV 17-24.2 19:10 Maksim Samulev - 15:21 | 17:21 - Deividas Gudžinskas 17'
241 LT Bj (U17) VV 9-16.1 19:30 Motiejus Jaseliūnas - 17:21 | 22:20 | 25:23 - Jonas Aleknavičius 36'
242 LT Bj (U17) VV 9-16.2 19:30 Lukas Galdikas - 15:21 | 14:21 - Dovydas Guja 20'
243 LT Bj (U17) VV 9-16.3 19:30 Jonas Bukėnas - 12:21 | 17:21 - Liutauras Sergėjevas 17'
244 LT Bj (U17) VV 9-16.4 19:30 Rokas Šadauskas - - Mindaugas Žiemys
245 LT Bj (U17) MV 4.1 19:30 Elija Sunkladaitė - 21:12 | 21:10 - Ūla Budrytė 18'
246 LT Bj (U17) MV 4.2 19:30 Mariia Dovgalieva - 21:15 | 21:18 - Ditė Kontrimaitė 22'
247 LT Bj (U17) MV 5-8.1 19:30 Ugnė Lukoševičiūtė - 21:16 | 21:10 - Smiltė Bistrovaitė 22'
248 LT Bj (U17) MV 5-8.2 19:30 Medeina Petrauskaitė - 17:21 | 21:15 | 12:21 - Aurėja Metrikytė 29'
249 LT Bj (U17) MV 9-12.1 19:50 Liepa Murauskaitė - 21:10 | 21:6 - Ūla Žemaitė 13'
250 LT Bj (U17) MV 9-12.2 19:50 Austėja Palčinskaitė - 21:14 | 21:16 - Eglė Simanauskaitė 17'
251 LT Bj (U17) MV 17-20.1 19:50 Augustė Staniulionytė - 21:17 | 21:10 - Paulina Strakšaitė 15'
252 LT Bj (U17) MV 17-20.2 19:50 Daniela Klimaitė - 13:21 | 4:21 - Vesta Gecaitė 13'
253 LT Bj (U17) VV 4.1 19:50 Nedas Neverdauskas - 28:30 | 21:11 | 16:21 - Tadas Rimkus 34'
254 LT Bj (U17) VV 4.2 19:50 Paulius Alijosius - 21:16 | 22:20 - Simonas Deltuva 22'
257 LT Bj (U17) VV 5-8.1 20:10 Ignas Martyšius - 21:15 | 19:21 | 21:18 - Nojus Danusas 41'
258 LT Bj (U17) VV 5-8.2 20:10 Dovydas Siniakovas - 22:24 | 14:21 - Ugnius Lygnugaris 23'
259 LT Bj (U17) VV 9-12.1 20:10 Motiejus Jaseliūnas - 13:21 | 12:21 - Dovydas Guja 18'
260 LT Bj (U17) VV 9-12.2 20:10 Liutauras Sergėjevas - 16:21 | 18:21 - Rokas Šadauskas 17'
261 LT Bj (U17) VV 17-20.1 20:10 Matas Lingaitis - 6:21 | 6:21 - Deividas Gudžinskas 14'
262 LT Bj (U17) VV 17-20.2 20:10 Mantas Butkevičius - 18:21 | 15:21 - Julius Lukauskas 17'
265 LT Bj (U17) MV 2.1 20:30 Elija Sunkladaitė - 21:14 | 21:18 - Mariia Dovgalieva 19'
266 LT Bj (U17) MV 3-4.1 20:30 Ūla Budrytė - 21:13 | 21:15 - Ditė Kontrimaitė 22'
267 LT Bj (U17) MV 5-6.1 20:30 Ugnė Lukoševičiūtė - 21:9 | 21:13 - Aurėja Metrikytė 15'
268 LT Bj (U17) MV 9-10.1 20:30 Liepa Murauskaitė - 21:19 | 21:11 - Austėja Palčinskaitė 21'
269 LT Bj (U17) MV 17-18.1 20:30 Augustė Staniulionytė - 21:15 | 21:12 - Vesta Gecaitė 17'
273 LT Bj (U17) VV 2.1 20:50 Tadas Rimkus - 18:21 | 21:18 | 25:23 - Paulius Alijosius 29'
274 LT Bj (U17) VV 3-4.1 20:50 Nedas Neverdauskas - 21:10 | 21:12 - Simonas Deltuva 17'
275 LT Bj (U17) VV 5-6.1 20:50 Ignas Martyšius - 18:21 | 21:10 | 21:13 - Ugnius Lygnugaris 34'
276 LT Bj (U17) VV 9-10.1 20:50 Dovydas Guja - 15:21 | 11:21 - Rokas Šadauskas 16'
277 LT Bj (U17) VV 17-18.1 20:50 Deividas Gudžinskas - 21:8 | 21:13 - Julius Lukauskas 15'

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija