MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

19-oji Lietuvos Taurė (1-etapas) Bj,Cj


2024 Kovo 02 d.; Kretingos sporto centras
VV MV VD MD MX
LT Cj (U15): 28 6 36 6 14 3 18 3
LT Bj (U17): 21 12 20 12 9 6 10 6 5 6



LT Cj (U15)


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Julius Surgėla 7 78
Arn Steffensen 7 78
Kasparas Draukšas 7 78
Simas Stalauskas 7 78
Markas Repšys 7 78
Simonas Pipiras 7 78
Dovydas Paulauskas 7 78
Pijus Kulnys 14 36
Benediktas Andrijaitis 14 36
Faustas Sabūnas 14 36
Jokūbas Altaravičius 14 36
Aidas Gudelis 14 36
Augustas Macnorius 14 36
Deividas Vaivada 14 36
Kipras Mašidlauskas 21 6
Albertas Bašys 21 6
Grigas Šernauskas 21 6
Vincentas Sutkus 21 6
Kipras Banelis 21 6
Simas Aukštkalnis 21 6
Benas Kucinas 21 6
Nojus Petras Macas 28 6
Julius Baguckis 28 6
Oskaras Lubauskas 28 6
Tomas Songaila 28 6
Milanas Kvietkauskas 28 6
Rokas Skurvydas 28 6
Joris Čaikinas 28 6

Moterų vienetas (MV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Kotryna Matutytė 7 78
Gabrielė Cirtautaitė 7 78
Mantė Jablonskytė 7 78
Meda Šidlauskaitė 7 78
Emilė Bajorinaitė 7 78
Adriana Juodviršytė 7 78
Andra Urbonaitė 7 78
Izabelė Buterlevičiūtė 14 36
Agota Baguckytė 14 36
Viltė Navikaitė 14 36
Joana Kazlauskaite 14 36
Liepa Titaitė 14 36
Sofija Alijošiūtė 14 36
Vakarė Petrauskaitė 14 36
Beatričė Užomeckaitė 21 6
Vakarė Intaitė 21 6
Indraja Šernauskaitė 21 6
Vaidilė Sutkaitytė 21 6
Liucija Gaudutė 21 6
Gustė Butkutė 21 6
Simona Repšytė 21 6
Ugnė Daukantaitė 28 6
Ugnė Ladygaitė 28 6
Beatričė Jasulaitytė 28 6
Miglė Kandroškaitė 28 6
Greta Dikšaitytė 28 6
Žemyna Žakevičiūtė 28 6
Viktorija Morkūnaitė 28 6

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Kipras Mašidlauskas , Dovydas Paulauskas 1 75
/ Benediktas Andrijaitis , Grigas Šernauskas 2 63
Kipras Banelis , Markas Repšys 3 54
Augustas Macnorius , Jokūbas Altaravičius 4 48
Simonas Pipiras , Simas Stalauskas 5 45
Benas Kucinas , Julius Surgėla 6 42
/ Arn Steffensen , Faustas Sabūnas 7-8 36
Pijus Kulnys , Tomas Songaila 7-8 36
Aidas Gudelis , Albertas Bašys 9 33
/ Kasparas Draukšas , Milanas Kvietkauskas 10 30
Vincentas Sutkus , Deividas Vaivada 11-12 24
Simas Aukštkalnis , Nojus Petras Macas 11-12 24
Joris Čaikinas , Jokūbas Raginis 13-14 18
Julius Baguckis , Oskaras Lubauskas 13-14 18

Moterų Dvejetas (MD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Meda Šidlauskaitė , Liepa Titaitė 1 75
Mantė Jablonskytė , Vakarė Intaitė 2 63
Kotryna Matutytė , Joana Kazlauskaite 3 54
Izabelė Buterlevičiūtė , Viltė Navikaitė 4 48
Gabrielė Cirtautaitė , Vakarė Petrauskaitė 5 45
Vaidilė Sutkaitytė , Sofija Alijošiūtė 6 42
/ Emilė Bajorinaitė , Adriana Juodviršytė 7-8 36
/ Ugnė Ladygaitė , Andra Urbonaitė 7-8 36
/ Liucija Gaudutė , Gustė Butkutė 9 33
Agota Baguckytė , Beatričė Užomeckaitė 10 30
Miglė Kandroškaitė , Beatričė Jasulaitytė 11-12 24
Dorotėja Užomeckaitė , Simona Repšytė 11-12 24
/ Ugnė Daukantaitė , Indraja Šernauskaitė 14-16 12
Žemyna Žakevičiūtė , Viktorija Morkūnaitė 14-16 12
Auksė Dargytė , Olivija Raizgytė 14-16 12
/ Izabelė Januškaitė , Justina Stonkutė 15-17 9
Barbora Tautvydaitė , Milena Beržinskaitė 15-17 9



LT Bj (U17)


Vyrų vienetas (VV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Tadas Rimkus 1 300
Paulius Alijosius 2 252
Nedas Neverdauskas 3 216
Simonas Deltuva 4 192
Ignas Martyšius 5 180
Ugnius Lygnugaris 6 168
Nojus Danusas 7-8 144
Dovydas Siniakovas 7-8 144
Rokas Šadauskas 9 132
Dovydas Guja 10 120
Liutauras Sergėjevas 11-12 96
Motiejus Jaseliūnas 11-12 96
Jonas Aleknavičius 13-16 48
Lukas Galdikas 13-16 48
Jonas Bukėnas 13-16 48
Mindaugas Žiemys 13-16 48
Deividas Gudžinskas 16-17 36
Julius Lukauskas 18 24
Matas Lingaitis 19-20 12
Mantas Butkevičius 19-20 12
Maksim Samulev 21 12

Moterų vienetas (MV)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Elija Sunkladaitė 1 300
Mariia Dovgalieva 2 252
Ūla Budrytė 3 216
Ditė Kontrimaitė 4 192
Ugnė Lukoševičiūtė 5 180
Aurėja Metrikytė 6 168
Smiltė Bistrovaitė 7-8 144
Medeina Petrauskaitė 7-8 144
Liepa Murauskaitė 9 132
Austėja Palčinskaitė 10 120
Eglė Simanauskaitė 11-12 96
Ūla Žemaitė 11-12 96
Skaja Dapkutė 13-16 48
Guoda Viščinytė 13-16 48
Amanda Vaišvilaitė 13-16 48
Šia Deivina Griniūtė 13-16 48
Augustė Staniulionytė 16-17 36
Vesta Gecaitė 18 24
Daniela Klimaitė 19-20 12
Paulina Strakšaitė 19-20 12

Vyrų dvejetas (VD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
/ Ugnius Lygnugaris , Paulius Alijosius 1 150
Ignas Martyšius , Mindaugas Žiemys 2 126
Nedas Neverdauskas , Rokas Šadauskas 3 108
Tadas Rimkus , Jonas Aleknavičius 4 96
Jonas Bukėnas , Deividas Gudžinskas 5 90
/ Mantas Butkevičius , Simonas Deltuva 6 84
Liutauras Sergėjevas , Dovydas Guja 8 72
Julius Lukauskas , Lukas Galdikas 7-9 66
Emilis Valinčius , Rokas Gužauskas 7-9 66

Moterų Dvejetas (MD)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
/ Ugnė Lukoševičiūtė , Elija Sunkladaitė 1 150
Ditė Kontrimaitė , Liepa Murauskaitė 2 126
/ Ūla Budrytė , Skaja Dapkutė 3 108
Mariia Dovgalieva , Smiltė Bistrovaitė 4 96
/ Šia Aurėja Metrikytė , Deivina Griniūtė 5 90
Eglė Simanauskaitė , Medeina Petrauskaitė 6 84
/ Guoda Viščinytė , Ūla Žemaitė 7-8 72
Loreta Radavičiūtė , Rusnė Stoškutė 7-8 72
/ Amanda Vaišvilaitė , Vesta Gecaitė 8-9 66
Ugnė Smilgevičiūtė , Ugnė Tamulytė 10 60

Mišrus dvejetas (MX)
Šalis Komanda Užimta vieta Taškai
Emilis Valinčius , Ugnė Smilgevičiūtė 2 126
Maksim Samulev , Austėja Palčinskaitė 2 126
Nojus Danusas , Loreta Radavičiūtė 4 96
Dovydas Siniakovas , Rusnė Stoškutė 4 96
Rokas Gužauskas , Ugnė Tamulytė 6 84




Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija