MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-24 02:08 took:195.1 s.

 

Turnyrai

19-oji Lietuvos Taurė (1-etapas) Bj,Cj


2024 Kovo 02 d.; Kretingos sporto centras
VV MV VD MD MX
LT Cj (U15): 28 6 36 6 14 3 18 3
LT Bj (U17): 21 12 20 12 9 6 10 6 5 6

2024 metų 19-osios RSL Lietuvos taurės Bj ir Cj grupių
NUOSTATAI

1. Rengėjas: Lietuvos badmintono federacija kartu su Kretingos sporto mokykla.

2. Vykdytojas: sporto klubas "Smešas".

3. Tikslas: išaiškinti stipriausius šalies badmintonininkus. Populiarinti badmintoną, suteikti galimybę dažniau rungtyniauti.

4. Teisėjavimas: etapo varžybų vyr. teisėjas – Arnoldas Slušnys (+37061130081), varžybų direktorius - Vaida Slušnienė (+37062375683).

5. Žaidimo formatas: moterų ir vyrų vienetai, dvejetai ir mišrūs dvejetai.

Cj grupėje pirmuose trijuose etapuose vienetai žaidžiami pogrupiuose rato sistema po ~ 4 žaidėjus, pogrupio nugalėtojai nežaidžia atkrintamųjų. Jei etapas vyksta ant 4 aikštelių grupėje gali būti daugiausiai 24 vyrų vieneto ir moterų vieneto žaidėjai, jei ant 5 aikštelių po 28 vyrų ir moterų vieneto žaidėjus. Pogrupių nugalėtojų reitingo taškai skaičiuosis atitinkamai pogrupių kiekiui: jei yra 4 pogrupiai, tai pogrupio 1 vietos nugalėtojas gaus reitingo taškus kaip už 4 vietą, 2 vietos nugalėtojas gaus taškus kaip už 8 vietą, 3 vietos nugalėtojas kaip už 12 vietą, ir 4 vietos gaus taškus kaip už 16 vietą. Jei bus 5 pogrupiai, už 1 vietą gaus taškus kaip už 5 vietą, 2 vieta kaip už 10 vietą ir t.t.

Į pirmo etapo pogrupius dalyviai suskirstomi pagal reitingą. Į antrą etapą suskirstomi pagal pirmo etapo rezultatus. Į trečią etapą pagal dviejų pirmųjų etapų rezultatus. Į 4 finalinį etapą patenka 16 stipriausių vieneto žaidėjų ir 8 poros stipriausių dvejetų žaidėjų. Pirmi 4 vienetų žaidėjai iš karto patenka į finalinio etapo ketvirtfinalį, kiti 12 žaidėjų suskirstomi į pogrupius po 3 žaidėjus ir tik pogrupio nugalėtojai patenka į ketvirtfinalį. Likę žaidėjai žaidžia dėl žemesnių vietų. Finalinio etapo žaidėjai gauna dvigubai reitingo taškų pagal užimtą vietą. Dvejetai žaidžiami minuso sistema. Cj ir Dj mišrūs dvejetai nežaidžiami.

Bj grupėje žaidžiama minuso arba rato sistema. Grupėse etapų taškai skaičiuojami jei joje susirenka ne mažiau 3 dalyvių/porų. Taškai vienetų kategorijoje skaičiuojami sekančiai: 1 vieta - 25 taškai, 2 - 20, 3 - 17, 4 - 15, 5 - 14, ..., 16 - 3, 17 - 2, 18 ir t.t - 1 taškas. Dvejetų kategorijoje taškai dalinami pusiau.

6. Dalyviai:  Bj grupėje dalyvauja gimę 2008 metais ir vėliau, Cj grupėje dalyvauja gimę 2010 metais ir vėliau. Bj, Cj žaidėjai kiekviename ture gali žaisti pasirinktinai tik dviejose kategorijose. Galima žaisti aukštesnėje meistriškumo grupėje, negu nurodyta sąraše (suderinus su vyr. teisėju). Žaidėjas gali žaisti aukštesnėje grupėje, nei nurodyta sąrašuose, bet tame pačiame etape galima žaisti tik vienoje meistriškumo grupėje. Priede pateikiamos žaidėjų meistriškumo grupės.

7. Starto mokestis: Jaunimui viena kategorija 10 eurų, dvi - 15 eurų.
Starto mokestis mokamas prieš varžybas organizuojančiam klubui.

8. Rikiuotė: Lietuvos žaidėjai kategorijose rikiuojami pagal LBF reitingą. Neturintiems LBF reitingo skirstymas vykdomas burtu keliu. Užsienio žaidėjai kategorijose rikiuojami pagal BWF reitingą. Neturintiems BWF reitingo skirstymas vykdomas burtu keliu. Vyr. teisėjas gali pakeisti dalyvių rikiuotę, kad nesusitiktų vieno klubo žaidėjai tarpusavyje pirmame rate.

9. Paraiškos: Klubų vadovai arba patys dalyviai užsiregistruoja „online“ registracijos būdu per LBF puslapį.

Reguliari dalyvių registracija į Bj, Cj grupes vykdoma likus 4 dienoms prieš turnyrą 10:00. Vėlyva registracija galima likus nemažiau kaip 36 val. iki turnyro pradžios su 50% nuostatuose nurodytu starto mokesčio priedu. Rikiuotė ir žaidimo tvarka pateikiama internete likus 20 val. iki turnyro pradžios. Pretenzijos dėl žaidimo rikiuotės priimamos likus ne mažiau kaip 16 val. iki turnyro pradžios.

10. Kamuoliukai: Oficialus varžybų kamuoliukas RSL. Žaidžiama savais plunksniniais kamuoliukais A, B ir C grupėse. D ir E grupėse plastikinius kamuoliukus duoda varžybų organizatorius, bet galima žaisti ir su savais plunksniniais.

11. Finansavimas: Žaidėjų kelionės, maitinimo, starto mokesčio ir nakvynės išlaidas apmoka komandiruojančios organizacijos arba apsimoka patys dalyviai. Varžybų organizatorius padengia salės nuomos, teisėjavimo ir apdovanojimų išlaidas.

12. Galutinės įskaitos nugalėtojai (turi įvykti bent trys tos kategorijos etapai) apdovanojami taurėmis (įskaitai imami 3 geriausi rezultatai), prizininkai – medaliais. Surinkus vienodai taškų, aukštesnę vietą užima žaidėjas, užėmęs aukštesnę vietą vėlesniame etape. Etapo prizininkai apdovanojami medaliais.

13. Licencijos: Turnyro dalyviai privalo turėti galiojančią LBF licenciją.

14. Medicina ir COVID-19. Turnyro metu bus budintis medikas. Į sporto kompleksą įleidžiami dalyviai, kurie atitinka LR Vyriausybės nustatytus reikalavimus dėl COVID-19, galiojančius turnyro dieną.


Lietuvos badmintono federacijos prezidentas
Registracijos laikas baigėsi

Spausdinimo versija