MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-15 02:08 took:225.6 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (3 etapas) A, Aj


2023 Spalio 07 d. — 08 d.; Druskininkų sporto centras
VV MV VD MD MX
LT As: 14 48 10 48 11 24 7 24 15 24
LT Aj (LT Aj): 14 24 25 24 6 12 11 12 7 12

Klaipėdos BK Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas (11)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Liepa Aleknavičiūtė 2024-5115 2007 LT AjLT Aj Uliana Deremeshko
2 Uliana Deremeshko 2024-5236 2008 LT AjLT Aj Liepa Aleknavičiūtė
3 Rokas Krūminas 2024-4797 2010 LT AjLT Aj Agota Narvilaite
4 Liepa Leonavičiūtė 2024-5105 2007 LT AjLT Aj Dangė Lygnugarytė
5 Dangė Lygnugarytė 2024-5103 2007 LT AjLT Aj Liepa Leonavičiūtė
6 Agota Narvilaite 2024-4875 2007 LT AjLT Aj Marija Rimkutė LT Aj Rokas Krūminas
7 Jonas Petkus 2024-5407 2001 LT AsLT As Evaldas Bradūnas LT As Augustė Stankevičiūtė
8 Ignas Reznikas 2024-4855 1995 LT As Kazimieras Dauskurtas LT As Emilija Unte
9 Marija Rimkutė 2024-5125 2007 LT AjLT Aj Agota Narvilaite
10 Augustė Stankevičiūtė 2024-5453 2007 LT As Taja Leonovič LT As Jonas Petkus
11 Emilija Unte 2024-4853 1991 LT As Vaiva Žymantė LT As Ignas Reznikas
Kelmės BK Kelmės badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
12 Ramūnas Bilius 2024-4816 1983 LT AsLT As Mindaugas Dagilis
13 Meida Levickaitė 2024-4426 2008 LT AjLT Aj Atėnė Peleckytė
14 Atėnė Peleckytė 2024-5279 2007 LT AjLT Aj Meida Levickaitė
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
15 Evaldas Bradūnas 2024-4168 1992 LT As Jonas Petkus LT As Monika Kulikauskienė
16 Monika Kulikauskienė 2024-5459 1995 LT As Gerda Trakymaitė LT As Evaldas Bradūnas
17 Tomas Vaškevičius 2024-5777 1992 LT As
PrienųKKSC Prienų KKSC (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
18 Ąžuolas Barkauskas 2024-5378 2004 LT AsLT As Augustas Valatka
19 Augustas Valatka 2003 LT As Ąžuolas Barkauskas LT As Gerda Trakymaitė
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (23)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
20 Yehor Churkin 2024-5858 2011 LT AjLT Aj Daniel Tankevič
21 Gabrielius Dapkus 2024-4645 2006 LT AjLT Aj Domas Daugėla
22 Skaja Dapkutė 2024-4647 2012 LT AjLT Aj Ūla Budrytė LT Aj Daniel Tankevič
23 Giedrė Dapkuvienė 2024-4682 1976 LT As Audrius Kepežinskas
24 Domas Daugėla 2024-5469 2006 LT AjLT Aj Gabrielius Dapkus
25 Kazimieras Dauskurtas 2024-5194 1990 LT As Ignas Reznikas LT As Vaiva Žymantė
26 Andrii Don 2024-5846 2002 LT AsLT As Samanta Golubickaitė
27 Urtė Gatelytė 2024-5277 2009 LT AsLT As Nomeda Seniūnaitė LT As Kipras Sakalauskas
28 Samanta Golubickaitė 2024-4722 2002 LT AsLT As Andrii Don
29 Mykolas Grigas 2024-4576 2009 LT AjLT Aj Kajus Vilpišauskas LT Aj Gretė Velykytė
30 Jurgis Jatulis 2024-4428 2007 LT AsLT As Kipras Sakalauskas LT As Nomeda Seniūnaitė
31 Marija Kolojanskaitė 2009 LT AjLT Aj Gretė Velykytė
32 Vladyslav Kunin 2008 LT AsLT As Linas Supronas LT As Yaroslava Vantsarovska
33 Ieva Paškevičiūtė 2024-5148 2009 LT AjLT Aj Kajus Vilpišauskas
34 Kipras Sakalauskas 2024-4496 2008 LT AsLT As Jurgis Jatulis LT As Urtė Gatelytė
35 Nomeda Seniūnaitė 2024-5200 2009 LT AsLT As Urtė Gatelytė LT As Jurgis Jatulis
36 Dominik Tankevič 2024-5348 2010 LT AsLT As Daniel Leonovič
37 Daniel Tankevič 2024-5345 2012 LT AjLT Aj Yehor Churkin LT Aj Skaja Dapkutė
38 Yaroslava Vantsarovska 2007 LT AsLT As Dovilė Supronienė LT As Vladyslav Kunin
39 Giedra Velykytė 2024-4840 2008 LT As
40 Gretė Velykytė 2024-4841 2010 LT AjLT Aj Marija Kolojanskaitė LT Aj Mykolas Grigas
41 Kajus Vilpišauskas 2024-4570 2007 LT AjLT Aj Mykolas Grigas LT Aj Ieva Paškevičiūtė
42 Vaiva Žymantė 2024-5444 1996 LT As Emilija Unte LT As Kazimieras Dauskurtas
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (16)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
43 Gabija Beržinskaitė 2024-5446 2010 LT AjLT Aj Liepa Budrytė
44 Liepa Budrytė 2024-5233 2008 LT AjLT Aj Gabija Beržinskaitė
45 Ūla Budrytė 2024-5263 2012 LT AjLT Aj Skaja Dapkutė
46 Mindaugas Dagilis 2024-4294 1986 LT As Ramūnas Bilius LT As Taja Leonovič
47 Timofii Kadiemin 2024-5818 2009 LT AsLT As Karthik Penikelapati
48 Jorė Kavaliauskaitė 2024-4536 2009 LT AsLT As Jorūnė Šalnaitė
49 Amelija Klimaitė 2024-4612 2008 LT AjLT Aj Nikolė Puchovičiūtė
50 Daniel Leonovič 2024-5366 2009 LT AsLT As Dominik Tankevič
51 Taja Leonovič 2024-5365 2007 LT AsLT As Augustė Stankevičiūtė LT As Mindaugas Dagilis
52 Mila Leonovič 2024-5367 2009 LT AjLT Aj Austėja Siniūtė
53 Karthik Penikelapati 2024-5848 2003 LT AsLT As Timofii Kadiemin
54 Martynas Plauška 2024-5466 2007 LT AjLT Aj Rojus Gaukštas
55 Nikolė Puchovičiūtė 2024-5468 2005 LT AjLT Aj Amelija Klimaitė
56 Arsenii Shiian 2024-5332 1991 LT As Konstantin Okopniy
57 Austėja Siniūtė 2009 LT AjLT Aj Mila Leonovič
58 Jorūnė Šalnaitė 2024-5400 2008 LT AsLT As Jorė Kavaliauskaitė
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (7)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
59 Danielė Grybytė 2024-4369 2008 LT AjLT Aj Vakarė Trakšelytė
60 Mantas Smalskis 2024-4239 2000 LT As
61 Elija Sunkladaitė 2024-4266 2010 LT AjLT Aj Atilė Vyblova
62 Linas Supronas 2024-4268 1986 LT As Vladyslav Kunin LT As Dovilė Supronienė
63 Dovilė Supronienė 2024-4269 1987 LT As Yaroslava Vantsarovska LT As Linas Supronas
64 Atilė Vyblova 2024-4257 2010 LT AjLT Aj Elija Sunkladaitė
65 Rusnė Vidzėnaitė 2024-4418 2009 LT Aj
Smešas BK "Smešas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
66 Edgaras Slušnys 2024-4673 1991 LT AsLT As Aivaras Kvedarauskas
BC421 VšĮ Badmintono centras (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
67 Uma Ivanauskaitė 2024-4275 2010 LT AjLT Aj Joris Ivanauskas
68 Joris Ivanauskas 2024-4276 2008 LT AjLT Aj Joringis Skirgaila LT Aj Uma Ivanauskaitė
69 Konstantin Okopniy 2024-5845 1986 LT As Arsenii Shiian LT As Goda Vancevičiūtė
70 Joringis Skirgaila 2024-4791 2009 LT AjLT Aj Joris Ivanauskas
71 Goda Vancevičiūtė 2024-5341 2009 LT AsLT As Konstantin Okopniy
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
72 Gerda Trakymaitė 2024-4676 1999 LT AsLT As Monika Kulikauskienė LT As Augustas Valatka
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
73 Aivaras Kvedarauskas 2024-4158 1974 LT As Edgaras Slušnys
Volanas Tauragės SK Volanas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
74 Pijus Bambalas 2024-4590 2007 LT AjLT Aj Mykolas Grytė
75 Dominyka Dragūnaitė 2024-5664 1997 LT As Evelina Šiušytė LT As Giedrius Stasiulis
76 Mykolas Grytė 2024-4693 2007 LT AjLT Aj Pijus Bambalas LT Aj Vakarė Trakšelytė
77 Giedrius Stasiulis 2024-4281 1987 LT As Ailantas Sutkus LT As Dominyka Dragūnaitė
78 Vakarė Trakšelytė 2024-4790 2005 LT Aj Danielė Grybytė LT Aj Mykolas Grytė
Invictus Invictus (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
79 Ailantas Sutkus 2024-5678 1999 LT As Giedrius Stasiulis LT As Evelina Šiušytė
80 Evelina Šiušytė 2024-4435 1994 LT As Dominyka Dragūnaitė LT As Ailantas Sutkus
- - (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
81 Audrius Kepežinskas 2024-5972 1975 LT As Giedrė Dapkuvienė
Badminton Virus VšĮ "Kultūros ir sporto projektai" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
82 Rojus Gaukštas 2024-5177 2007 LT AjLT Aj Martynas Plauška LT Aj Ugnė Kaminskaitė
83 Ugnė Kaminskaitė 2024-4733 2007 LT AjLT Aj Rojus Gaukštas
Skrajukas Klaipėdos badmintono klubas "Skrajukas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
84 Dainius Krūminas 2024-4799 2006 LT Aj

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija