MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-15 02:08 took:225.6 s.

 

Turnyrai

18-oji Lietuvos taurė (3 etapas) A, Aj


2023 Spalio 07 d. — 08 d.; Druskininkų sporto centras
VV MV VD MD MX
LT As: 14 48 10 48 11 24 7 24 15 24
LT Aj (LT Aj): 14 24 25 24 6 12 11 12 7 12

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 LT Aj MV 32.2 1d. 11:00 Rusnė Vidzėnaitė - 21:9 | 21:16 - Ūla Budrytė 19'
2 LT Aj MV 32.3 1d. 11:00 Uliana Deremeshko - 21:15 | 21:12 - Danielė Grybytė 19'
3 LT Aj MV 32.4 1d. 11:00 Uma Ivanauskaitė - 21:10 | 21:13 - Agota Narvilaite 20'
4 LT Aj MV 32.6 1d. 11:00 Gretė Velykytė - 21:17 | 21:14 - Elija Sunkladaitė 23'
5 LT Aj MV 32.7 1d. 11:00 Atėnė Peleckytė - 21:12 | 21:10 - Mila Leonovič 19'
6 LT Aj MV 32.10 1d. 11:00 Skaja Dapkutė - 12:21 | 13:21 - Atilė Vyblova 15'
7 LT Aj MV 32.11 1d. 11:30 Nikolė Puchovičiūtė - 18:21 | 21:9 | 12:21 - Liepa Leonavičiūtė 34'
8 LT Aj MV 32.14 1d. 11:30 Dangė Lygnugarytė - 21:2 | 21:7 - Marija Kolojanskaitė 17'
9 LT Aj MV 32.15 1d. 11:30 Ieva Paškevičiūtė - 21:16 | 21:15 - Meida Levickaitė 21'
10 LT Aj VV 16.2 1d. 11:30 Gabrielius Dapkus - 19:21 | 21:13 | 21:17 - Mykolas Grytė 31'
11 LT Aj VV 16.3 1d. 11:30 Daniel Tankevič - 21:12 | 21:12 - Pijus Bambalas 14'
12 LT Aj VV 16.4 1d. 11:30 Martynas Plauška - 21:11 | 21:19 - Yehor Churkin 18'
13 LT Aj VV 16.5 1d. 12:00 Kajus Vilpišauskas - 21:15 | 21:12 - Dainius Krūminas 18'
14 LT Aj VV 16.6 1d. 12:00 Mykolas Grigas - 21:11 | 21:10 - Rojus Gaukštas 16'
15 LT Aj VV 16.7 1d. 12:00 Rokas Krūminas - 21:10 | 21:18 - Domas Daugėla 20'
16 LT Aj MV 16.1 1d. 12:00 Liepa Aleknavičiūtė - 21:11 | 21:14 - Rusnė Vidzėnaitė 19'
17 LT Aj MV 16.2 1d. 12:00 Uliana Deremeshko - 21:17 | 18:21 | 21:10 - Uma Ivanauskaitė 34'
18 LT Aj MV 16.3 1d. 12:00 Ugnė Kaminskaitė - 21:23 | 21:12 | 8:21 - Gretė Velykytė 32'
19 LT Aj MV 16.4 1d. 12:30 Atėnė Peleckytė - 12:21 | 14:21 - Liepa Budrytė 21'
20 LT Aj MV 16.5 1d. 12:30 Amelija Klimaitė - 21:8 | 21:12 - Atilė Vyblova 18'
21 LT Aj MV 16.6 1d. 12:30 Liepa Leonavičiūtė - 21:7 | 23:21 - Austėja Siniūtė 25'
22 LT Aj MV 16.7 1d. 12:30 Gabija Beržinskaitė - 21:13 | 21:16 - Dangė Lygnugarytė 23'
23 LT Aj MV 16.8 1d. 12:30 Ieva Paškevičiūtė - 20:22 | 10:21 - Marija Rimkutė 21'
24 LT Aj MV 17-32.2 1d. 12:30 Danielė Grybytė - 22:20 | 13:21 | 21:13 - Agota Narvilaite 31'
25 LT As MX 16.2 1d. 13:00 Audrius Kepežinskas + Giedrė Dapkuvienė 20:22 | 20:22 Ailantas Sutkus + Evelina Šiušytė 22'
26 LT As MX 16.3 1d. 13:00 Ignas Reznikas + Emilija Unte 20:22 | 22:24 Jonas Petkus + Augustė Stankevičiūtė 27'
27 LT As MX 16.4 1d. 13:00 Kazimieras Dauskurtas + Vaiva Žymantė 21:23 | 21:16 | 21:14 Konstantin Okopniy + Goda Vancevičiūtė 37'
28 LT As MX 16.5 1d. 13:00 Andrii Don + Samanta Golubickaitė 21:9 | 21:13 Kipras Sakalauskas + Urtė Gatelytė 18'
29 LT As MX 16.6 1d. 13:00 Augustas Valatka + Gerda Trakymaitė 12:21 | 14:21 Vladyslav Kunin + Yaroslava Vantsarovska 18'
30 LT As MX 16.7 1d. 13:00 Linas Supronas + Dovilė Supronienė 16:21 | 12:21 Mindaugas Dagilis + Taja Leonovič 22'
31 LT As MX 16.8 1d. 13:30 Giedrius Stasiulis + Dominyka Dragūnaitė 21:13 | 19:21 | 23:25 Jurgis Jatulis + Nomeda Seniūnaitė 43'
32 LT Aj MV 8.1 1d. 13:30 Liepa Aleknavičiūtė - 21:9 | 21:4 - Uliana Deremeshko 16'
33 LT Aj MV 8.2 1d. 13:30 Gretė Velykytė - 13:21 | 11:21 - Liepa Budrytė 20'
34 LT Aj MV 8.3 1d. 13:30 Amelija Klimaitė - 21:9 | 21:5 - Liepa Leonavičiūtė 18'
35 LT Aj MV 8.4 1d. 13:30 Gabija Beržinskaitė - 21:17 | 21:15 - Marija Rimkutė 21'
36 LT Aj MV 9-16.1 1d. 13:30 Rusnė Vidzėnaitė - 23:25 | 13:21 - Uma Ivanauskaitė 23'
37 LT Aj MV 9-16.2 1d. 14:00 Ugnė Kaminskaitė - 21:14 | 17:21 | 21:13 - Atėnė Peleckytė 33'
38 LT Aj MV 9-16.3 1d. 14:00 Atilė Vyblova - 21:18 | 16:21 | 12:21 - Austėja Siniūtė 31'
39 LT Aj MV 9-16.4 1d. 14:00 Dangė Lygnugarytė - 21:18 | 21:10 - Ieva Paškevičiūtė 21'
40 LT Aj MV 17-24.1 1d. 14:00 Ūla Budrytė - 18:21 | 23:25 - Danielė Grybytė 25'
41 LT Aj MV 17-24.2 1d. 14:00 Elija Sunkladaitė - 18:21 | 17:21 - Mila Leonovič 23'
42 LT Aj MV 17-24.3 1d. 14:00 Skaja Dapkutė - 10:21 | 12:21 - Nikolė Puchovičiūtė 17'
43 LT Aj MV 17-24.4 1d. 14:30 Marija Kolojanskaitė - 13:21 | 18:21 - Meida Levickaitė 18'
44 LT Aj VV 8.1 1d. 14:30 Joringis Skirgaila - 21:14 | 21:7 - Gabrielius Dapkus 18'
45 LT Aj VV 8.2 1d. 14:30 Daniel Tankevič - 11:21 | 8:21 - Martynas Plauška 19'
46 LT Aj VV 8.3 1d. 14:30 Kajus Vilpišauskas - 21:13 | 21:14 - Mykolas Grigas 19'
47 LT Aj VV 8.4 1d. 14:30 Rokas Krūminas - 15:21 | 11:21 - Joris Ivanauskas 20'
48 LT Aj VV 9-16.2 1d. 14:30 Pijus Bambalas - 11:21 | 12:21 - Yehor Churkin 16'
49 LT Aj VV 9-16.3 1d. 15:00 Dainius Krūminas - 15:21 | 19:21 - Rojus Gaukštas 20'
50 LT As MX 8.1 1d. 15:00 Evaldas Bradūnas + Monika Kulikauskienė 21:15 | 21:17 Ailantas Sutkus + Evelina Šiušytė 21'
51 LT As MX 8.2 1d. 15:00 Jonas Petkus + Augustė Stankevičiūtė 15:21 | 23:21 | 16:21 Kazimieras Dauskurtas + Vaiva Žymantė 52'
52 LT As MX 8.3 1d. 15:00 Andrii Don + Samanta Golubickaitė 21:12 | 21:16 Vladyslav Kunin + Yaroslava Vantsarovska 31'
53 LT As MX 8.4 1d. 15:00 Mindaugas Dagilis + Taja Leonovič 21:16 | 21:9 Jurgis Jatulis + Nomeda Seniūnaitė 18'
54 LT As MX 9-16.2 1d. 15:00 Ignas Reznikas + Emilija Unte 21:18 | 21:15 Konstantin Okopniy + Goda Vancevičiūtė 23'
55 LT As MX 9-16.3 1d. 15:30 Kipras Sakalauskas + Urtė Gatelytė 18:21 | 23:21 | 19:21 Augustas Valatka + Gerda Trakymaitė 35'
56 LT As MX 9-16.4 1d. 15:30 Linas Supronas + Dovilė Supronienė 14:21 | 17:21 Giedrius Stasiulis + Dominyka Dragūnaitė 19'
57 LT Aj MD 16.2 1d. 15:30 Gretė Velykytė + Marija Kolojanskaitė 21:19 | 20:22 | 17:21 Elija Sunkladaitė + Atilė Vyblova 37'
58 LT Aj MD 16.6 1d. 15:30 Austėja Siniūtė + Mila Leonovič 21:8 | 21:9 Skaja Dapkutė + Ūla Budrytė 18'
59 LT Aj MD 16.7 1d. 15:30 Danielė Grybytė + Vakarė Trakšelytė 15:21 | 21:16 | 14:21 Liepa Leonavičiūtė + Dangė Lygnugarytė 35'
60 LT Aj VD A-2:3 1d. 15:30 Gabrielius Dapkus + Domas Daugėla 21:19 | 22:20 Pijus Bambalas + Mykolas Grytė 19'
61 LT Aj VD B-2:3 1d. 16:00 Rojus Gaukštas + Martynas Plauška 21:12 | 21:15 Daniel Tankevič + Yehor Churkin 22'
63 LT As MD A-2:3 1d. 16:00 Dominyka Dragūnaitė + Evelina Šiušytė 15:21 | 16:21 Emilija Unte + Vaiva Žymantė 20'
64 LT As MD B-1:4 1d. 16:00 Augustė Stankevičiūtė + Taja Leonovič 21:19 | 29:27 Yaroslava Vantsarovska + Dovilė Supronienė 29'
65 LT As MD B-2:3 1d. 16:00 Monika Kulikauskienė + Gerda Trakymaitė 21:11 | 25:23 Urtė Gatelytė + Nomeda Seniūnaitė 28'
66 LT As VD 16.2 1d. 16:00 Giedrius Stasiulis + Ailantas Sutkus 12:21 | 9:21 Dominik Tankevič + Daniel Leonovič 21'
67 LT As VD 16.6 1d. 16:30 Vladyslav Kunin + Linas Supronas 21:11 | 21:16 Timofii Kadiemin + Karthik Penikelapati 20'
68 LT As VD 16.7 1d. 16:30 Kipras Sakalauskas + Jurgis Jatulis 27:25 | 14:21 | 16:21 Konstantin Okopniy + Arsenii Shiian 35'
69 LT Aj MD 8.1 1d. 16:30 Liepa Aleknavičiūtė + Uliana Deremeshko 21:15 | 21:12 Elija Sunkladaitė + Atilė Vyblova 18'
70 LT Aj MD 8.2 1d. 16:30 Meida Levickaitė + Atėnė Peleckytė 21:11 | 16:21 | 22:20 Marija Rimkutė + Agota Narvilaite 32'
71 LT Aj MD 8.3 1d. 16:30 Amelija Klimaitė + Nikolė Puchovičiūtė 21:6 | 21:19 Austėja Siniūtė + Mila Leonovič 20'
72 LT Aj MD 8.4 1d. 16:30 Liepa Leonavičiūtė + Dangė Lygnugarytė 12:21 | 17:21 Gabija Beržinskaitė + Liepa Budrytė 22'
73 LT Aj VD A-1:3 1d. 17:00 Joris Ivanauskas + Joringis Skirgaila 21:12 | 21:11 Pijus Bambalas + Mykolas Grytė 18'
74 LT Aj VD B-1:3 1d. 17:00 Kajus Vilpišauskas + Mykolas Grigas 21:13 | 21:11 Daniel Tankevič + Yehor Churkin 18'
75 LT As MD A-1:3 1d. 17:00 Jorė Kavaliauskaitė + Jorūnė Šalnaitė 21:12 | 21:18 Emilija Unte + Vaiva Žymantė 23'
77 LT As MD B-1:3 1d. 17:00 Augustė Stankevičiūtė + Taja Leonovič 21:8 | 21:16 Urtė Gatelytė + Nomeda Seniūnaitė 23'
78 LT As MD B-2:4 1d. 17:00 Monika Kulikauskienė + Gerda Trakymaitė 21:11 | 21:16 Yaroslava Vantsarovska + Dovilė Supronienė 20'
79 LT As VD 8.1 1d. 17:30 Edgaras Slušnys + Aivaras Kvedarauskas 23:21 | 21:14 Dominik Tankevič + Daniel Leonovič 24'
80 LT As VD 8.2 1d. 17:30 Ignas Reznikas + Kazimieras Dauskurtas 21:10 | 21:17 Mindaugas Dagilis + Ramūnas Bilius 21'
81 LT As VD 8.3 1d. 17:30 Augustas Valatka + Ąžuolas Barkauskas 17:21 | 15:21 Vladyslav Kunin + Linas Supronas 22'
82 LT As VD 8.4 1d. 17:30 Konstantin Okopniy + Arsenii Shiian 21:19 | 16:21 | 24:22 Evaldas Bradūnas + Jonas Petkus 37'
83 LT Aj MD 4.1 1d. 17:30 Liepa Aleknavičiūtė + Uliana Deremeshko 21:15 | 17:21 | 21:19 Meida Levickaitė + Atėnė Peleckytė 35'
84 LT Aj MD 4.2 1d. 17:30 Amelija Klimaitė + Nikolė Puchovičiūtė 21:10 | 21:15 Gabija Beržinskaitė + Liepa Budrytė 19'
85 LT Aj MD 5-8.1 1d. 18:00 Elija Sunkladaitė + Atilė Vyblova 14:21 | 12:21 Marija Rimkutė + Agota Narvilaite 20'
86 LT Aj MD 5-8.2 1d. 18:00 Austėja Siniūtė + Mila Leonovič 16:21 | 20:22 Liepa Leonavičiūtė + Dangė Lygnugarytė 27'
87 LT Aj MD 9-12.2 1d. 18:00 Skaja Dapkutė + Ūla Budrytė 7:21 | 8:21 Danielė Grybytė + Vakarė Trakšelytė 18'
88 LT Aj VD A-1:2 1d. 18:00 Joris Ivanauskas + Joringis Skirgaila 21:8 | 21:9 Gabrielius Dapkus + Domas Daugėla 15'
89 LT Aj VD B-1:2 1d. 18:00 Kajus Vilpišauskas + Mykolas Grigas 21:14 | 15:21 | 20:22 Rojus Gaukštas + Martynas Plauška 28'
90 LT As MD A-1:2 1d. 18:00 Jorė Kavaliauskaitė + Jorūnė Šalnaitė 21:12 | 21:16 Dominyka Dragūnaitė + Evelina Šiušytė 20'
92 LT As MD B-1:2 1d. 18:30 Augustė Stankevičiūtė + Taja Leonovič 21:16 | 21:16 Monika Kulikauskienė + Gerda Trakymaitė 25'
93 LT As MD B-3:4 1d. 18:30 Urtė Gatelytė + Nomeda Seniūnaitė 16:21 | 21:18 | 19:21 Yaroslava Vantsarovska + Dovilė Supronienė 37'
94 LT As VD 4.1 1d. 18:30 Edgaras Slušnys + Aivaras Kvedarauskas 21:19 | 21:19 Ignas Reznikas + Kazimieras Dauskurtas 29'
95 LT As VD 4.2 1d. 18:30 Vladyslav Kunin + Linas Supronas 21:14 | 21:18 Konstantin Okopniy + Arsenii Shiian 23'
96 LT As VD 5-8.1 1d. 18:30 Dominik Tankevič + Daniel Leonovič 21:16 | 17:21 | 15:21 Mindaugas Dagilis + Ramūnas Bilius 38'
97 LT As VD 5-8.2 1d. 19:00 Augustas Valatka + Ąžuolas Barkauskas 13:21 | 12:21 Evaldas Bradūnas + Jonas Petkus 14'
98 LT As VD 9-12.2 1d. 19:00 Timofii Kadiemin + Karthik Penikelapati 21:18 | 21:17 Kipras Sakalauskas + Jurgis Jatulis 22'
99 LT Aj MX A-2:3 1d. 19:00 Rojus Gaukštas + Ugnė Kaminskaitė 21:9 | 21:16 Rokas Krūminas + Agota Narvilaite 18'
100 LT Aj MX B-1:4 1d. 19:00 Kajus Vilpišauskas + Ieva Paškevičiūtė 21:15 | 21:14 Daniel Tankevič + Skaja Dapkutė 16'
101 LT Aj MX B-2:3 1d. 19:00 Joris Ivanauskas + Uma Ivanauskaitė 21:13 | 21:18 Mykolas Grigas + Gretė Velykytė 20'
103 LT As MV 16.2 1d. 19:30 Nomeda Seniūnaitė - 21:14 | 21:10 - Giedra Velykytė 20'
104 LT As MV 16.7 1d. 19:30 Urtė Gatelytė - 8:21 | 5:21 - Yaroslava Vantsarovska 20'
105 LT As VV 16.2 1d. 19:30 Dominik Tankevič - 21:8 | 21:10 - Mantas Smalskis 17'
106 LT As VV 16.3 1d. 19:30 Jurgis Jatulis - 21:11 | 18:21 | 21:23 - Timofii Kadiemin 36'
107 LT As VV 16.4 1d. 19:30 Ąžuolas Barkauskas - 19:21 | 7:21 - Andrii Don 28'
108 LT As VV 16.5 1d. 19:30 Tomas Vaškevičius - 29:30 | 21:16 | 21:9 - Karthik Penikelapati 42'
109 LT As VV 16.6 1d. 20:00 Daniel Leonovič - 13:21 | 13:21 - Vladyslav Kunin 20'
110 LT As VV 16.7 1d. 20:00 Kipras Sakalauskas - 15:21 | 18:21 - Edgaras Slušnys 21'
111 LT Aj MX A-1:3 1d. 20:00 Mykolas Grytė + Vakarė Trakšelytė 21:16 | 21:11 Rokas Krūminas + Agota Narvilaite 17'
113 LT Aj MX B-1:3 1d. 20:00 Kajus Vilpišauskas + Ieva Paškevičiūtė 18:21 | 19:21 Mykolas Grigas + Gretė Velykytė 23'
114 LT Aj MX B-2:4 1d. 20:00 Joris Ivanauskas + Uma Ivanauskaitė 21:11 | 21:5 Daniel Tankevič + Skaja Dapkutė 13'
115 LT As MV 8.1 1d. 20:30 Samanta Golubickaitė - 21:5 | 21:7 - Nomeda Seniūnaitė 14'
116 LT As MV 8.2 1d. 20:30 Jorė Kavaliauskaitė - 9:21 | 21:14 | 17:21 - Goda Vancevičiūtė 32'
117 LT As MV 8.3 1d. 20:30 Jorūnė Šalnaitė - 21:11 | 21:4 - Gerda Trakymaitė 17'
118 LT As MV 8.4 1d. 20:30 Yaroslava Vantsarovska - 18:21 | 21:17 | 21:17 - Taja Leonovič 42'
121 LT As VV 8.1 1d. 21:00 Jonas Petkus - 21:11 | 21:13 - Dominik Tankevič 22'
122 LT As VV 8.2 1d. 21:00 Timofii Kadiemin - 10:21 | 6:21 - Andrii Don 17'
123 LT As VV 8.3 1d. 21:00 Tomas Vaškevičius - 11:21 | 13:21 - Vladyslav Kunin 20'
124 LT As VV 8.4 1d. 21:00 Edgaras Slušnys - 21:19 | 21:15 - Ramūnas Bilius 23'
125 LT As VV 9-16.2 1d. 21:00 Jurgis Jatulis - 17:21 | 21:13 | 15:21 - Ąžuolas Barkauskas 31'
126 LT As VV 9-16.3 1d. 21:00 Karthik Penikelapati - 21:18 | 14:21 | 14:21 - Daniel Leonovič 38'
139 LT Aj MV 4.1 2d. 09:00 Liepa Aleknavičiūtė - 21:19 | 21:17 - Liepa Budrytė 25'
140 LT Aj MV 4.2 2d. 09:00 Amelija Klimaitė - 18:21 | 9:21 - Gabija Beržinskaitė 21'
141 LT Aj MV 5-8.1 2d. 09:00 Uliana Deremeshko - 21:14 | 19:21 | 18:21 - Gretė Velykytė 37'
142 LT Aj MV 5-8.2 2d. 09:00 Liepa Leonavičiūtė - 14:21 | 12:21 - Marija Rimkutė 18'
143 LT Aj MV 9-12.1 2d. 09:00 Uma Ivanauskaitė - 21:10 | 18:21 | 25:23 - Ugnė Kaminskaitė 32'
144 LT Aj MV 9-12.2 2d. 09:00 Austėja Siniūtė - - Dangė Lygnugarytė
145 LT Aj MV 17-20.1 2d. 09:30 Danielė Grybytė - 12:21 | 18:21 - Mila Leonovič 19'
146 LT Aj MV 17-20.2 2d. 09:30 Nikolė Puchovičiūtė - 10:21 | 21:17 | 17:21 - Meida Levickaitė 29'
147 LT Aj VV 4.1 2d. 09:30 Joringis Skirgaila - 18:21 | 21:14 | 19:21 - Martynas Plauška 40'
148 LT Aj VV 4.2 2d. 09:30 Kajus Vilpišauskas - 21:15 | 14:21 | 21:6 - Joris Ivanauskas 29'
149 LT Aj VV 5-8.1 2d. 09:30 Gabrielius Dapkus - 10:21 | 14:21 - Daniel Tankevič 16'
150 LT Aj VV 5-8.2 2d. 09:30 Mykolas Grigas - 21:6 | 21:17 - Rokas Krūminas 17'
151 LT Aj VV 9-12.1 2d. 10:00 Mykolas Grytė - 14:21 | 23:21 | 15:21 - Yehor Churkin 33'
152 LT Aj VV 9-12.2 2d. 10:00 Rojus Gaukštas - 21:19 | 17:21 | 16:21 - Domas Daugėla 28'
153 LT As MX 4.1 2d. 10:00 Evaldas Bradūnas + Monika Kulikauskienė 21:19 | 16:21 | 10:21 Kazimieras Dauskurtas + Vaiva Žymantė 33'
154 LT As MX 4.2 2d. 10:00 Andrii Don + Samanta Golubickaitė 21:16 | 21:9 Mindaugas Dagilis + Taja Leonovič 25'
155 LT As MX 5-8.1 2d. 10:00 Ailantas Sutkus + Evelina Šiušytė Jonas Petkus + Augustė Stankevičiūtė
156 LT As MX 5-8.2 2d. 10:00 Vladyslav Kunin + Yaroslava Vantsarovska 21:8 | 21:6 Jurgis Jatulis + Nomeda Seniūnaitė 13'
157 LT As MX 9-12.1 2d. 10:30 Audrius Kepežinskas + Giedrė Dapkuvienė 18:21 | 18:21 Ignas Reznikas + Emilija Unte 21'
158 LT As MX 9-12.2 2d. 10:30 Augustas Valatka + Gerda Trakymaitė Giedrius Stasiulis + Dominyka Dragūnaitė
159 LT Aj MV 2.1 2d. 10:30 Liepa Aleknavičiūtė - 21:16 | 21:12 - Gabija Beržinskaitė 21'
160 LT Aj MV 3-4.1 2d. 10:30 Liepa Budrytė - 21:16 | 21:11 - Amelija Klimaitė 18'
161 LT Aj MV 5-6.1 2d. 10:30 Gretė Velykytė - 15:21 | 16:21 - Marija Rimkutė 23'
162 LT Aj MV 9-10.1 2d. 10:30 Uma Ivanauskaitė - 21:12 | 21:16 - Dangė Lygnugarytė 18'
163 LT Aj MV 17-18.1 2d. 11:00 Mila Leonovič - 22:24 | 12:21 - Meida Levickaitė 24'
164 LT Aj VV 2.1 2d. 11:00 Martynas Plauška - 21:14 | 18:21 | 21:16 - Kajus Vilpišauskas 36'
165 LT Aj VV 3-4.1 2d. 11:00 Joringis Skirgaila - 21:15 | 21:2 - Joris Ivanauskas 12'
166 LT Aj VV 5-6.1 2d. 11:00 Daniel Tankevič - 16:21 | 17:21 - Mykolas Grigas 19'
167 LT Aj VV 9-10.1 2d. 11:00 Yehor Churkin - 22:20 | 23:25 | 21:15 - Domas Daugėla 33'
169 LT As MX 2.1 2d. 11:30 Kazimieras Dauskurtas + Vaiva Žymantė 10:21 | 18:21 Andrii Don + Samanta Golubickaitė 27'
170 LT As MX 3-4.1 2d. 11:30 Evaldas Bradūnas + Monika Kulikauskienė 22:20 | 22:24 | 21:19 Mindaugas Dagilis + Taja Leonovič 35'
171 LT As MX 5-6.1 2d. 11:30 Jonas Petkus + Augustė Stankevičiūtė 13:21 | 11:21 Vladyslav Kunin + Yaroslava Vantsarovska 20'
172 LT As MX 9-10.1 2d. 11:30 Ignas Reznikas + Emilija Unte Augustas Valatka + Gerda Trakymaitė
173 LT Aj MD 2.1 2d. 11:30 Liepa Aleknavičiūtė + Uliana Deremeshko 20:22 | 21:16 | 22:24 Amelija Klimaitė + Nikolė Puchovičiūtė 41'
174 LT Aj MD 3-4.1 2d. 11:30 Meida Levickaitė + Atėnė Peleckytė 20:22 | 17:21 Gabija Beržinskaitė + Liepa Budrytė 21'
175 LT Aj MD 5-6.1 2d. 12:00 Marija Rimkutė + Agota Narvilaite 17:21 | 21:19 | 15:21 Liepa Leonavičiūtė + Dangė Lygnugarytė 38'
176 LT Aj MD 9-10.1 2d. 12:00 Gretė Velykytė + Marija Kolojanskaitė 13:21 | 17:21 Danielė Grybytė + Vakarė Trakšelytė 23'
177 LT Aj VD A2.1 2d. 12:00 Rojus Gaukštas + Martynas Plauška 14:21 | 11:21 Joris Ivanauskas + Joringis Skirgaila 15'
178 LT Aj VD B2.1 2d. 12:00 Kajus Vilpišauskas + Mykolas Grigas 21:14 | 21:19 Gabrielius Dapkus + Domas Daugėla 19'
179 LT Aj VD C2.1 2d. 12:00 Daniel Tankevič + Yehor Churkin 21:15 | 21:14 Pijus Bambalas + Mykolas Grytė 18'
181 LT As MD A2.1 2d. 12:30 Augustė Stankevičiūtė + Taja Leonovič 17:21 | 21:12 | 19:21 Jorė Kavaliauskaitė + Jorūnė Šalnaitė 45'
182 LT As MD B2.1 2d. 12:30 Monika Kulikauskienė + Gerda Trakymaitė 21:13 | 22:24 | 17:21 Emilija Unte + Vaiva Žymantė 40'
183 LT As MD C2.1 2d. 12:30 Yaroslava Vantsarovska + Dovilė Supronienė Dominyka Dragūnaitė + Evelina Šiušytė
185 LT As VD 2.1 2d. 12:30 Edgaras Slušnys + Aivaras Kvedarauskas 15:21 | 16:21 Vladyslav Kunin + Linas Supronas 24'
186 LT As VD 3-4.1 2d. 12:30 Ignas Reznikas + Kazimieras Dauskurtas 19:21 | 21:16 | 22:20 Konstantin Okopniy + Arsenii Shiian 38'
187 LT As VD 5-6.1 2d. 13:00 Mindaugas Dagilis + Ramūnas Bilius 14:21 | 24:26 Evaldas Bradūnas + Jonas Petkus 21'
188 LT As VD 9-10.1 2d. 13:00 Giedrius Stasiulis + Ailantas Sutkus Timofii Kadiemin + Karthik Penikelapati
189 LT Aj MX A-1:2 2d. 13:00 Mykolas Grytė + Vakarė Trakšelytė 21:11 | 21:16 Rojus Gaukštas + Ugnė Kaminskaitė 20'
191 LT Aj MX B-1:2 2d. 13:00 Kajus Vilpišauskas + Ieva Paškevičiūtė 18:21 | 18:21 Joris Ivanauskas + Uma Ivanauskaitė 21'
192 LT Aj MX B-3:4 2d. 13:00 Mykolas Grigas + Gretė Velykytė 21:14 | 21:18 Daniel Tankevič + Skaja Dapkutė 22'
193 LT As MV 4.1 2d. 13:30 Samanta Golubickaitė - 21:14 | 21:8 - Goda Vancevičiūtė 23'
194 LT As MV 4.2 2d. 13:30 Jorūnė Šalnaitė - 16:21 | 10:21 - Yaroslava Vantsarovska 28'
195 LT As MV 5-8.2 2d. 13:30 Gerda Trakymaitė - 9:21 | 14:21 - Taja Leonovič 19'
196 LT As MV 5-8.1 2d. 13:30 Nomeda Seniūnaitė - 17:21 | 10:21 - Jorė Kavaliauskaitė 21'
199 LT As VV 4.1 2d. 14:00 Jonas Petkus - 12:21 | 21:16 | 14:21 - Andrii Don 60'
200 LT As VV 4.2 2d. 14:00 Vladyslav Kunin - 21:14 | 19:21 | 22:20 - Edgaras Slušnys 39'
201 LT As VV 5-8.1 2d. 14:00 Dominik Tankevič - 16:21 | 21:13 | 21:7 - Timofii Kadiemin 33'
202 LT As VV 5-8.2 2d. 14:00 Tomas Vaškevičius - - Ramūnas Bilius
203 LT As VV 9-12.1 2d. 14:00 Mantas Smalskis - 18:21 | 16:21 - Ąžuolas Barkauskas 21'
204 LT As VV 9-12.2 2d. 14:00 Daniel Leonovič - 21:18 | 18:21 | 13:21 - Kipras Sakalauskas 36'
205 LT Aj MX A2.1 2d. 14:30 Joris Ivanauskas + Uma Ivanauskaitė 13:21 | 21:12 | 21:18 Mykolas Grytė + Vakarė Trakšelytė 29'
206 LT Aj MX B2.1 2d. 14:30 Mykolas Grigas + Gretė Velykytė 17:21 | 17:21 Rojus Gaukštas + Ugnė Kaminskaitė 21'
207 LT Aj MX C2.1 2d. 14:30 Kajus Vilpišauskas + Ieva Paškevičiūtė 21:16 | 21:10 Rokas Krūminas + Agota Narvilaite 18'
208 LT As MV 9-10.1 2d. 14:30 Giedra Velykytė - 13:21 | 15:21 - Urtė Gatelytė 23'
211 LT As MV 2.1 2d. 15:00 Samanta Golubickaitė - 21:14 | 21:12 - Yaroslava Vantsarovska 23'
212 LT As MV 3-4.1 2d. 15:00 Goda Vancevičiūtė - 14:21 | 9:21 - Jorūnė Šalnaitė 24'
213 LT As MV 5-6.1 2d. 15:00 Jorė Kavaliauskaitė - 19:21 | 21:14 - Taja Leonovič 28'
217 LT As VV 2.1 2d. 15:30 Andrii Don - 21:8 | 21:10 - Vladyslav Kunin 21'
218 LT As VV 3-4.1 2d. 15:30 Jonas Petkus - 21:16 | 21:7 - Edgaras Slušnys 24'
219 LT As VV 5-6.1 2d. 15:30 Dominik Tankevič - 21:8 | 21:8 - Ramūnas Bilius 16'
220 LT As VV 9-10.1 2d. 15:30 Ąžuolas Barkauskas - 18:21 | 21:12 | 21:10 - Kipras Sakalauskas 29'

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija