MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-18 02:08 took:233.2 s.

 

Turnyrai

BAUEN Suaugusiųjų Lyga 3 etapas


2023 Gruodžio 09 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV VD MD MX
Suaug B (B): 11 4.2 11 3.1 4 1.1 9 2.3
Suaug C (C): 8 1.5 8 1 7 1.4
Suaug D (D): 6 0.55 8 1 7 1 9 1.2
Suaug E (E): 8 1 11 1 15 1

# # Laikas Komanda A Rezultatas Komanda B
1 E MX 16.2 10:00 Tomas Venys + Viktorija Vizbarienė (Rufina) 21:18 | 10:21 | 8:21 Vidmantas Gumauskas + Aistė Bajorinienė 28'
2 E MX 16.3 10:00 Vaidas Šmitas + Gintarė Vaitkienė 21:10 | 21:15 Marius Miškinis + Lina Sipavičiūtė 15'
3 E MX 16.4 10:00 Vaidas Sabaliauskas + Virginija Kubilienė 21:11 | 21:14 Ričardas Karalius + Loreta Karaliene 15'
4 E MX 16.5 10:00 Rimvydas Petrukaitis + Gintarė Juraitienė Justas Mankus + Kristina Dumčiuvienė
5 E MX 16.6 10:00 Tomas Deltuva + Airida Valaite 15:21 | 15:21 Mindaugas Žemaitis + Ilona Pocienė 17'
6 E MX 16.7 10:00 Alius Koroliovas + Kristina Molderė 19:21 | 14:21 - - Aliaksei Rukin + Tatsiana Kalasouskaya 19'
7 E MX 16.8 10:00 Nerijus Mašalaitis + Roma Nedzinskė 21:12 | 21:14 Jokūbas Montautas + Dovilė Bučaitė 14'
9 D MX 16.6 10:00 Ričardas Mališauskas + Inga Dagilienė 21:7 | 21:17 Audrius Zinevičius + Aistė Jurgutienė 16'
10 D MX 16.7 10:00 Marius Lisauskas + Gerda Zeltine 20:22 | 24:26 Vytas Stacevičius + Inga Pečiulaitienė 24'
11 C MX 8.2 10:25 Arūnas Morkūnas + Auksė Perė 21:15 | 21:16 Edmundas Bajorinas + Eglė Bagdonienė 17'
12 C MX 8.3 10:25 Joris Markūnas + Gailė Markūnienė 21:13 | 21:14 Mindaugas Pacevičius + Rūta Pacevičienė 16'
13 C MX 8.4 10:25 Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė 21:12 | 21:16 Giedrius Arbačiauskas + Asta Rėčkuvienė 16'
15 B MX 16.6 10:25 Dalius Juodsnukis + Karolina Bagdonaitė 21:6 | 21:17 Šarūnas Atkočiūnas + Sandra Damaškaitė-Vaškevičienė 16'
16 B MX 16.7 10:25 Nedas Šimkus + Vakarė Bagdonaitė 14:21 | 14:21 Ovidijus Žukauskas + Giedrė Ūsienė 16'
17 E MX 8.1 10:25 Mindaugas Jonaitis + Gvidonė Miklovaitė 15:21 | 14:21 Vidmantas Gumauskas + Aistė Bajorinienė 18'
18 E MX 8.2 10:25 Vaidas Šmitas + Gintarė Vaitkienė 21:15 | 21:14 Vaidas Sabaliauskas + Virginija Kubilienė 17'
19 E MX 8.3 10:25 Rimvydas Petrukaitis + Gintarė Juraitienė 9:21 | 21:14 | 23:21 Mindaugas Žemaitis + Ilona Pocienė 28'
20 E MX 8.4 10:25 Aliaksei Rukin + Tatsiana Kalasouskaya - - 12:21 | 18:21 Nerijus Mašalaitis + Roma Nedzinskė 17'
21 E MX 9-16.2 10:50 Marius Miškinis + Lina Sipavičiūtė 15:21 | 21:12 | 18:21 Ričardas Karalius + Loreta Karaliene 30'
22 E MX 9-16.3 10:50 Justas Mankus + Kristina Dumčiuvienė Tomas Deltuva + Airida Valaite
23 E MX 9-16.4 10:50 Alius Koroliovas + Kristina Molderė 15:21 | 23:21 | 23:21 Jokūbas Montautas + Dovilė Bučaitė 33'
25 D MX 8.2 10:50 Audrius Pažėra + Ingrida Kaminskaitė 13:21 | 17:21 Justas Čekavičius + Kristina Bagdonienė 17'
26 D MX 8.3 10:50 Egidijus Tavoras + Guoda Valošinaitė 19:21 | 21:18 | 21:10 Ričardas Mališauskas + Inga Dagilienė 27'
27 D MX 8.4 10:50 Vytas Stacevičius + Inga Pečiulaitienė 21:13 | 18:21 | 11:21 Giedrius Paškevičius + Laura Paškevičienė 25'
28 C MX 4.1 10:50 Dovydas Navagrudskas + Rasa Lazauskaitė 15:21 | 21:19 | 22:24 Arūnas Morkūnas + Auksė Perė 34'
29 C MX 4.2 10:50 Joris Markūnas + Gailė Markūnienė 21:18 | 21:19 Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė 17'
30 C MX 5-8.2 10:50 Mindaugas Pacevičius + Rūta Pacevičienė 19:21 | 14:21 Giedrius Arbačiauskas + Asta Rėčkuvienė 19'
31 B MX 8.1 11:15 Audrius Kepežinskas + Giedrė Dapkuvienė Win #16.2
32 B MX 8.2 11:15 Kyrylo Kolesnichenko + Deimantė Litvinskaitė 21:12 | 21:13 Artūras Kuodys + Lina Railienė 16'
33 B MX 8.3 11:15 Marius Brazauskas + Eglė Milerienė 13:21 | 15:21 Dalius Juodsnukis + Karolina Bagdonaitė 15'
34 B MX 8.4 11:15 Ovidijus Žukauskas + Giedrė Ūsienė 13:21 | 11:21 Donatas Rumšys + Rima Šidlauskienė 17'
35 E MX 4.1 11:15 Vidmantas Gumauskas + Aistė Bajorinienė 21:10 | 21:12 Vaidas Šmitas + Gintarė Vaitkienė 18'
36 E MX 4.2 11:15 Rimvydas Petrukaitis + Gintarė Juraitienė 19:21 | 21:16 | 20:22 Nerijus Mašalaitis + Roma Nedzinskė 28'
37 E MX 5-8.1 11:15 Mindaugas Jonaitis + Gvidonė Miklovaitė 21:17 | 21:14 Vaidas Sabaliauskas + Virginija Kubilienė 16'
38 E MX 5-8.2 11:15 Mindaugas Žemaitis + Ilona Pocienė 21:11 | 21:18 - - Aliaksei Rukin + Tatsiana Kalasouskaya 18'
39 E MX 9-12.1 11:15 Tomas Venys + Viktorija Vizbarienė (Rufina) 21:9 | 21:14 Ričardas Karalius + Loreta Karaliene 15'
40 E MX 9-12.2 11:15 Tomas Deltuva + Airida Valaite 19:21 | 21:9 | 21:9 Alius Koroliovas + Kristina Molderė 24'
41 D MX 4.1 11:40 Deividas Staškevičius + Margarita Noreikienė 21:16 | 19:21 | 21:8 Justas Čekavičius + Kristina Bagdonienė 33'
42 D MX 4.2 11:40 Egidijus Tavoras + Guoda Valošinaitė 23:21 | 21:19 Giedrius Paškevičius + Laura Paškevičienė 21'
44 D MX 5-8.2 11:40 Ričardas Mališauskas + Inga Dagilienė 21:16 | 17:21 | 17:21 Vytas Stacevičius + Inga Pečiulaitienė 29'
45 D MX 9-12.2 11:40 Audrius Zinevičius + Aistė Jurgutienė 21:15 | 19:21 | 21:15 Marius Lisauskas + Gerda Zeltine 30'
46 C MX 2.1 11:40 Arūnas Morkūnas + Auksė Perė 13:21 | 21:16 | 21:16 Joris Markūnas + Gailė Markūnienė 35'
47 C MX 3-4.1 11:40 Dovydas Navagrudskas + Rasa Lazauskaitė 22:24 | 19:21 Tomas Šikarskas + Agnė Šikarskė 21'
48 C MX 5-6.1 11:40 Edmundas Bajorinas + Eglė Bagdonienė 10:21 | 21:16 | 21:15 Giedrius Arbačiauskas + Asta Rėčkuvienė 28'
49 B MX 4.1 11:40 Audrius Kepežinskas + Giedrė Dapkuvienė 21:19 | 21:23 | 13:21 Kyrylo Kolesnichenko + Deimantė Litvinskaitė 33'
50 B MX 4.2 11:40 Dalius Juodsnukis + Karolina Bagdonaitė 21:16 | 21:17 Donatas Rumšys + Rima Šidlauskienė 17'
52 B MX 5-8.2 12:05 Marius Brazauskas + Eglė Milerienė 15:21 | 15:21 Ovidijus Žukauskas + Giedrė Ūsienė 16'
53 B MX 9-12.2 12:05 Šarūnas Atkočiūnas + Sandra Damaškaitė-Vaškevičienė 21:7 | 20:22 | 21:16 Nedas Šimkus + Vakarė Bagdonaitė 27'
54 E MX 2.1 12:05 Vidmantas Gumauskas + Aistė Bajorinienė 21:23 | 18:21 Nerijus Mašalaitis + Roma Nedzinskė 21'
55 E MX 3-4.1 12:05 Vaidas Šmitas + Gintarė Vaitkienė 13:21 | 21:15 | 21:14 Rimvydas Petrukaitis + Gintarė Juraitienė 26'
56 E MX 5-6.1 12:05 Mindaugas Jonaitis + Gvidonė Miklovaitė 13:21 | 12:21 Mindaugas Žemaitis + Ilona Pocienė 16'
57 E MX 9-10.1 12:05 Tomas Venys + Viktorija Vizbarienė (Rufina) 17:21 | 21:18 | 21:9 Tomas Deltuva + Airida Valaite 26'
58 D MX 2.1 12:05 Deividas Staškevičius + Margarita Noreikienė 15:21 | 17:21 Egidijus Tavoras + Guoda Valošinaitė 18'
59 D MX 3-4.1 12:05 Justas Čekavičius + Kristina Bagdonienė 21:10 | 13:21 | 18:21 Giedrius Paškevičius + Laura Paškevičienė 28'
60 D MX 5-6.1 12:05 Audrius Pažėra + Ingrida Kaminskaitė 21:19 | 17:21 | 16:21 Vytas Stacevičius + Inga Pečiulaitienė 26'
62 C VD 8.1 12:30 Mindaugas Pacevičius + Jonas Seniūnas 19:21 | 17:21 Nojus Budrikas + Rolandas Budrikas 18'
63 C VD 8.2 12:30 Dovydas Navagrudskas + Tomas Šikarskas 21:19 | 27:29 | 21:15 Tomas Kučinskas + Giedrius Arbačiauskas 33'
64 C VD 8.3 12:30 Giedrius Paškevičius + Mindaugas Lilas 10:21 | 16:21 Edmundas Bajorinas + Lukas Dryžas 14'
65 C VD 8.4 12:30 Tadas Šlekys + Haroldas Nevidauskas 21:14 | 21:14 Augustinas Vegys + Aivaras Miliauskas 17'
66 B MX 2.1 12:30 Kyrylo Kolesnichenko + Deimantė Litvinskaitė 21:19 | 21:6 Dalius Juodsnukis + Karolina Bagdonaitė 19'
67 B MX 3-4.1 12:30 Audrius Kepežinskas + Giedrė Dapkuvienė 16:21 | 13:21 Donatas Rumšys + Rima Šidlauskienė 16'
68 B MX 5-6.1 12:30 Artūras Kuodys + Lina Railienė 12:21 | 19:21 Ovidijus Žukauskas + Giedrė Ūsienė 17'
69 B MX 9-10.1 12:30 Nedas Šimkus + Vakarė Bagdonaitė Šarūnas Atkočiūnas + Sandra Damaškaitė-Vaškevičienė
70 E MD 16.2 12:30 Dina Sulejeva + Marta Vasilė 21:15 | 21:6 Ovidija Normantė + Kristina Dumčiuvienė 14'
71 E MD 16.6 12:55 Virginija Kubilienė + Dovilė Bučaitė 16:21 | 21:16 | 17:21 Aistė Bajorinienė + Kristina Molderė 30'
72 E MD 16.7 12:55 Kristina Dambrauskienė + Roberta Baneviciene 21:9 | 21:13 Lina Sipavičiūtė + Loreta Karaliene 15'
73 E VD 8.1 12:55 Andrius Urbonas + Vytas Stacevičius 21:12 | 21:6 Ramūnas Gargasas + Aleksandrs Behaks 17'
74 E VD 8.2 12:55 Marius Urkis + Alius Koroliovas 19:21 | 16:21 Sergejus Anilionis + Marius Kibildis 20'
75 E VD 8.3 12:55 Andrius Valaitis + Tomas Deltuva 21:11 | 21:8 Marius Miškinis + Algimantas Miškinis 15'
76 E VD 8.4 12:55 Vaidas Sabaliauskas + Rimvydas Petrukaitis 16:21 | 14:21 - - Aliaksei Rukin + Anatoli Yarshou 17'
77 D MD 8.2 12:55 Ilona Pocienė + Indrė Ambraziūnienė 21:11 | 21:7 Rūta Pacevičienė + Irma Achalaja 13'
78 D MD 8.3 12:55 Aistė Jurgutienė + Gerda Zeltine 21:7 | 21:11 Gintarė Vaitkienė + Auksė Perė 17'
79 D MD 8.4 12:55 Kristina Bagdonienė + Agnė Šikarskė 21:12 | 21:5 Gailė Markūnienė + Airida Valaite 14'
80 D VD 8.1 12:55 Almantas Vizbara + Nerijus Mašalaitis 16:21 | 21:13 | 20:22 Mindaugas Žemaitis + Vidmantas Gumauskas 34'
81 D VD 8.2 13:20 Marius Lisauskas + Audrius Pažėra 15:21 | 13:21 Tomas Venys + Ričardas Mališauskas 17'
82 D VD 8.3 13:20 Raimondas Povilaitis + Vaidas Šmitas 15:21 | 13:21 Žygimantas Slavickas + Justas Čekavičius 19'
83 D VD 8.4 13:20 Dainius Kulionis + Edgaras Plauška 18:21 | 21:17 | 15:21 Deividas Staškevičius + Egidijus Tavoras 31'
84 C VD 4.1 13:20 Nojus Budrikas + Rolandas Budrikas 13:21 | 15:21 Dovydas Navagrudskas + Tomas Šikarskas 14'
85 C VD 4.2 13:20 Edmundas Bajorinas + Lukas Dryžas 20:22 | 21:14 | 11:21 Tadas Šlekys + Haroldas Nevidauskas 31'
86 C VD 5-8.1 13:20 Mindaugas Pacevičius + Jonas Seniūnas 25:23 | 24:26 | 21:18 Tomas Kučinskas + Giedrius Arbačiauskas 38'
87 C VD 5-8.2 13:20 Giedrius Paškevičius + Mindaugas Lilas 22:24 | 21:17 | 21:10 Augustinas Vegys + Aivaras Miliauskas 27'
88 B VD 16.2 13:20 Nedas Šimkus + Vilimas Šimkus 12:21 | 15:21 Ramūnas Paškevičius + Vidas Pilvinis 20'
89 B VD 16.6 13:20 Arūnas Morkūnas + Vygantas Garmus 21:16 | 21:16 Artūras Kuodys + Kyrylo Kolesnichenko 25'
90 B VD 16.7 13:20 Darius Kairys + Saulius Eibukas 22:20 | 22:20 Algirdas Kepežinskas + Ovidijus Žukauskas 23'
91 B MD A-1:4 13:45 Giedrė Ūsienė + Eglė Bagdonienė 12:21 | 21:15 | 17:21 Deimantė Litvinskaitė + Margarita Noreikienė 36'
92 B MD A-2:3 13:45 Lina Railienė + Eglė Milerienė 8:21 | 12:21 Vakarė Bagdonaitė + Karolina Bagdonaitė 16'
93 E MD 8.1 13:45 Inga Dagilienė + Gvidonė Miklovaitė 21:12 | 10:21 | 10:21 Dina Sulejeva + Marta Vasilė 27'
94 E MD 8.2 13:45 Roma Nedzinskė + Viktorija Vizbarienė (Rufina) 9:21 | 18:21 Gintarė Juraitienė + Inga Pečiulaitienė 18'
95 E MD 8.3 13:45 Monika Miseckienė + Laura Maleckienė 21:1 | 21:10 Aistė Bajorinienė + Kristina Molderė 13'
96 E MD 8.4 13:45 Kristina Dambrauskienė + Roberta Baneviciene 21:18 | 21:12 Ingrida Kaminskaitė + Deimantė Balčiūnaitytė 18'
97 E VD 4.1 13:45 Andrius Urbonas + Vytas Stacevičius 21:23 | 18:21 Sergejus Anilionis + Marius Kibildis 21'
98 E VD 4.2 13:45 Andrius Valaitis + Tomas Deltuva 16:21 | 21:13 | 15:21 - - Aliaksei Rukin + Anatoli Yarshou 27'
99 E VD 5-8.1 13:45 Ramūnas Gargasas + Aleksandrs Behaks 21:23 | 21:11 | 24:22 Marius Urkis + Alius Koroliovas 34'
100 E VD 5-8.2 13:45 Marius Miškinis + Algimantas Miškinis 13:21 | 21:14 | 17:21 Vaidas Sabaliauskas + Rimvydas Petrukaitis 26'
101 D MD 4.1 14:10 Rasa Lazauskaitė + Asta Rėčkuvienė 21:14 | 21:7 Ilona Pocienė + Indrė Ambraziūnienė 15'
102 D MD 4.2 14:10 Aistė Jurgutienė + Gerda Zeltine 8:21 | 17:21 Kristina Bagdonienė + Agnė Šikarskė 19'
103 D MD 5-8.2 14:10 Gintarė Vaitkienė + Auksė Perė 17:21 | 11:21 Gailė Markūnienė + Airida Valaite 15'
104 D VD 4.1 14:10 Mindaugas Žemaitis + Vidmantas Gumauskas 24:26 | 21:19 | 21:14 Tomas Venys + Ričardas Mališauskas 37'
105 D VD 4.2 14:10 Žygimantas Slavickas + Justas Čekavičius 16:21 | 14:21 Deividas Staškevičius + Egidijus Tavoras 17'
106 D VD 5-8.1 14:10 Almantas Vizbara + Nerijus Mašalaitis 25:23 | 21:18 Marius Lisauskas + Audrius Pažėra 21'
107 D VD 5-8.2 14:10 Raimondas Povilaitis + Vaidas Šmitas 21:12 | 14:21 | 12:21 Dainius Kulionis + Edgaras Plauška 26'
108 C VD 2.1 14:10 Dovydas Navagrudskas + Tomas Šikarskas 21:14 | 21:15 Tadas Šlekys + Haroldas Nevidauskas 18'
109 C VD 3-4.1 14:10 Nojus Budrikas + Rolandas Budrikas 23:21 | 21:19 Edmundas Bajorinas + Lukas Dryžas 18'
110 C VD 5-6.1 14:10 Mindaugas Pacevičius + Jonas Seniūnas 21:15 | 16:21 | 21:6 Giedrius Paškevičius + Mindaugas Lilas 26'
111 B MD A-1:3 14:35 Giedrė Ūsienė + Eglė Bagdonienė 7:21 | 13:21 Vakarė Bagdonaitė + Karolina Bagdonaitė 14'
112 B MD A-2:4 14:35 Lina Railienė + Eglė Milerienė 21:11 | 16:21 | 21:17 Deimantė Litvinskaitė + Margarita Noreikienė 27'
113 B VD 8.1 14:35 Paulius Jūras + Dalius Juodsnukis 21:6 | 21:11 Ramūnas Paškevičius + Vidas Pilvinis 15'
114 B VD 8.2 14:35 Dainius Zinkus + Marius Brazauskas 7:21 | 15:21 KTU KTU Andrius Bendoraitis + Pijus Balaišis 15'
115 B VD 8.3 14:35 Šarūnas Atkočiūnas + Audrius Kepežinskas 21:12 | 21:17 Arūnas Morkūnas + Vygantas Garmus 20'
116 B VD 8.4 14:35 Darius Kairys + Saulius Eibukas 16:21 | 14:21 Donatas Rumšys + Valentas Stončius 17'
117 E MD 4.1 14:35 Dina Sulejeva + Marta Vasilė 21:9 | 21:13 Gintarė Juraitienė + Inga Pečiulaitienė 18'
118 E MD 4.2 14:35 Monika Miseckienė + Laura Maleckienė 21:15 | 15:21 | 21:11 Kristina Dambrauskienė + Roberta Baneviciene 30'
119 E MD 5-8.1 14:35 Inga Dagilienė + Gvidonė Miklovaitė 21:14 | 21:12 Roma Nedzinskė + Viktorija Vizbarienė (Rufina) 17'
120 E MD 5-8.2 14:35 Aistė Bajorinienė + Kristina Molderė 17:21 | 11:21 Ingrida Kaminskaitė + Deimantė Balčiūnaitytė 17'
121 E MD 9-12.2 15:00 Virginija Kubilienė + Dovilė Bučaitė 21:16 | 21:19 Lina Sipavičiūtė + Loreta Karaliene 17'
122 E VD 2.1 15:00 Sergejus Anilionis + Marius Kibildis 21:14 | 21:15 - - Aliaksei Rukin + Anatoli Yarshou 18'
123 E VD 3-4.1 15:00 Andrius Urbonas + Vytas Stacevičius 21:12 | 19:21 | 21:23 Andrius Valaitis + Tomas Deltuva 33'
124 E VD 5-6.1 15:00 Ramūnas Gargasas + Aleksandrs Behaks 21:6 | 19:21 | 21:15 Vaidas Sabaliauskas + Rimvydas Petrukaitis 25'
125 D MD 2.1 15:00 Rasa Lazauskaitė + Asta Rėčkuvienė 17:21 | 16:21 Kristina Bagdonienė + Agnė Šikarskė 22'
126 D MD 3-4.1 15:00 Ilona Pocienė + Indrė Ambraziūnienė 21:13 | 20:22 | 21:13 Aistė Jurgutienė + Gerda Zeltine 34'
127 D MD 5-6.1 15:00 Rūta Pacevičienė + Irma Achalaja 10:21 | 13:21 Gailė Markūnienė + Airida Valaite 13'
128 D VD 2.1 15:00 Mindaugas Žemaitis + Vidmantas Gumauskas 21:23 | 19:21 Deividas Staškevičius + Egidijus Tavoras 24'
129 D VD 3-4.1 15:00 Tomas Venys + Ričardas Mališauskas 21:14 | 21:18 Žygimantas Slavickas + Justas Čekavičius 22'
130 D VD 5-6.1 15:00 Almantas Vizbara + Nerijus Mašalaitis 21:12 | 21:14 Dainius Kulionis + Edgaras Plauška 17'
131 B MD A-1:2 15:25 Giedrė Ūsienė + Eglė Bagdonienė 23:21 | 16:21 | 11:21 Lina Railienė + Eglė Milerienė 42'
132 B MD A-3:4 15:25 Vakarė Bagdonaitė + Karolina Bagdonaitė 21:8 | 21:7 Deimantė Litvinskaitė + Margarita Noreikienė 14'
133 B VD 4.1 15:25 Paulius Jūras + Dalius Juodsnukis 9:21 | 18:21 KTU KTU Andrius Bendoraitis + Pijus Balaišis 18'
134 B VD 4.2 15:25 Šarūnas Atkočiūnas + Audrius Kepežinskas 21:14 | 21:19 Donatas Rumšys + Valentas Stončius 19'
135 B VD 5-8.1 15:25 Ramūnas Paškevičius + Vidas Pilvinis 10:21 | 16:21 Dainius Zinkus + Marius Brazauskas 19'
136 B VD 5-8.2 15:25 Arūnas Morkūnas + Vygantas Garmus 21:19 | 21:18 Darius Kairys + Saulius Eibukas 24'
137 B VD 9-12.2 15:25 Artūras Kuodys + Kyrylo Kolesnichenko 21:19 | 21:14 Algirdas Kepežinskas + Ovidijus Žukauskas 20'
138 E MD 2.1 15:25 Dina Sulejeva + Marta Vasilė 9:21 | 21:11 | 21:18 Monika Miseckienė + Laura Maleckienė 30'
139 E MD 3-4.1 15:25 Gintarė Juraitienė + Inga Pečiulaitienė 11:21 | 15:21 Kristina Dambrauskienė + Roberta Baneviciene 18'
140 E MD 5-6.1 15:25 Inga Dagilienė + Gvidonė Miklovaitė 21:23 | 21:17 | 21:14 Ingrida Kaminskaitė + Deimantė Balčiūnaitytė 33'
141 E MD 9-10.1 15:50 Ovidija Normantė + Kristina Dumčiuvienė 21:4 | 21:13 Virginija Kubilienė + Dovilė Bučaitė 12'
142 D VV A-2:3 15:50 Kęstutis Kulikauskas - 17:21 | 21:17 | 21:19 - Andrius Urbonas 26'
143 D VV B-2:3 15:50 Deividas Staškevičius - 21:14 | 21:13 - Rolandas Budrikas 14'
144 C VV 8.1 15:50 Edmundas Mackevičius - 21:15 | 21:4 - Giedrius Arbačiauskas 16'
145 C VV 8.2 15:50 Giedrius Paškevičius - 14:21 | 15:21 - Giedrius Krivickas 19'
146 C VV 8.3 15:50 Egidijus Tavoras - 21:13 | 21:19 - Virgilijus Balaišis 18'
151 C VV 8.4 16:15 Romutis Juodsnukis - 19:21 | 15:21 - Augustinas Vegys 20'
152 B VD 2.1 16:15 Andrius Bendoraitis + Pijus Balaišis KTU KTU 21:16 | 16:21 | 25:27 Šarūnas Atkočiūnas + Audrius Kepežinskas 39'
153 B VD 3-4.1 16:15 Paulius Jūras + Dalius Juodsnukis 21:17 | 16:21 | 16:21 Donatas Rumšys + Valentas Stončius 29'
154 B VD 5-6.1 16:15 Dainius Zinkus + Marius Brazauskas 20:22 | 23:21 | 16:21 Arūnas Morkūnas + Vygantas Garmus 43'
155 B VD 9-10.1 16:15 Nedas Šimkus + Vilimas Šimkus 7:21 | 16:21 Artūras Kuodys + Kyrylo Kolesnichenko 16'
161 B VV 16.2 16:40 Edmundas Bajorinas - 11:21 | 13:21 - Nojus Budrikas 17'
162 B VV 16.6 16:40 Nedas Šimkus - 22:20 | 9:21 | 12:21 - Lukas Dryžas 35'
163 B VV 16.7 16:40 Dainius Zinkus - 16:21 | 21:19 | 16:21 - Dovydas Navagrudskas 28'
164 D VV A-1:3 16:40 Mindaugas Žemaitis - 21:14 | 21:13 - Andrius Urbonas 16'
165 D VV B-1:3 16:40 Vidmantas Gumauskas - 21:14 | 21:12 - Rolandas Budrikas 17'
166 C VV 4.1 16:40 Edmundas Mackevičius - 21:13 | 21:17 - Giedrius Krivickas 19'
171 C VV 4.2 17:05 Egidijus Tavoras - 19:21 | 8:21 - Augustinas Vegys 15'
172 C VV 5-8.1 17:05 Giedrius Arbačiauskas - 12:21 | 21:10 | 21:17 - Giedrius Paškevičius 25'
173 C VV 5-8.2 17:05 Virgilijus Balaišis - 19:21 | 19:21 - Romutis Juodsnukis 21'
174 B VV 8.1 17:05 Pijus Balaišis KTU - 21:10 | 21:9 - Nojus Budrikas 13'
175 B VV 8.3 17:05 Marius Brazauskas - 21:19 | 21:19 - Lukas Dryžas 26'
176 B VV 8.4 17:05 Dovydas Navagrudskas - 16:21 | 13:21 - Dalius Juodsnukis 17'
181 B VV 8.2 17:30 Albertas Rimkus - 21:17 | 12:21 | 13:21 KTU - Andrius Bendoraitis 31'
182 D VV A-1:2 17:30 Mindaugas Žemaitis - 21:12 | 21:15 - Kęstutis Kulikauskas 14'
183 D VV B-1:2 17:30 Vidmantas Gumauskas - 21:19 | 22:20 - Deividas Staškevičius 21'
184 C VV 2.1 17:30 Edmundas Mackevičius - 18:21 | 21:17 | 21:18 - Augustinas Vegys 31'
185 C VV 3-4.1 17:30 Giedrius Krivickas - 21:13 | 26:28 | 22:20 - Egidijus Tavoras 46'
186 C VV 5-6.1 17:30 Giedrius Arbačiauskas - 21:14 | 21:13 - Romutis Juodsnukis 18'
191 B VV 4.1 17:55 Pijus Balaišis KTU - 21:14 | 22:20 KTU - Andrius Bendoraitis 23'
192 B VV 4.2 17:55 Marius Brazauskas - 21:14 | 21:18 - Dalius Juodsnukis 22'
193 B VV 5-8.1 17:55 Nojus Budrikas - 21:17 | 13:21 | 18:21 - Albertas Rimkus 36'
194 B VV 5-8.2 17:55 Lukas Dryžas - 12:21 | 12:21 - Dovydas Navagrudskas 16'
195 B VV 9-12.2 17:55 Nedas Šimkus - 15:21 | 21:16 | 18:21 - Dainius Zinkus 30'
201 D VV A2.1 18:20 Vidmantas Gumauskas - 21:12 | 21:12 - Mindaugas Žemaitis 22'
202 D VV B2.1 18:20 Deividas Staškevičius - 21:15 | 21:11 - Kęstutis Kulikauskas 13'
203 D VV C2.1 18:20 Rolandas Budrikas - - Andrius Urbonas
204 B VV 2.1 18:20 Pijus Balaišis KTU - 19:21 | 20:22 - Marius Brazauskas 31'
205 B VV 3-4.1 18:20 Andrius Bendoraitis KTU - 10:21 | 20:22 - Dalius Juodsnukis 23'
206 B VV 5-6.1 18:20 Albertas Rimkus - 21:19 | 21:11 - Dovydas Navagrudskas 21'
207 B VV 9-10.1 18:20 Edmundas Bajorinas - 11:21 | 21:11 | 16:21 - Dainius Zinkus 27'

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija