MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-17 02:09 took:294.8 s.

 

Turnyrai

BAUEN Suaugusiųjų Lyga 3 etapas


2023 Gruodžio 09 d.; BAUEN Badmintono Arena/Mega
VV VD MD MX
Suaug B (B): 11 4.2 11 3.1 4 1.1 9 2.3
Suaug C (C): 8 1.5 8 1 7 1.4
Suaug D (D): 6 0.55 8 1 7 1 9 1.2
Suaug E (E): 8 1 11 1 15 1

KTU Kauno technologijos universitetas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Pijus Balaišis 2024-5281 2002 Suaug BSuaug B Andrius Bendoraitis
2 Andrius Bendoraitis 2024-4634 1997 Suaug BSuaug B Pijus Balaišis
Prienų BK Prienų BK (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
3 Justas Čekavičius 2024-5637 1990 Suaug D Žygimantas Slavickas Suaug D Kristina Bagdonienė
4 Dalius Juodsnukis 2024-4688 1986 Suaug BSuaug B Paulius Jūras Suaug B Karolina Bagdonaitė
5 Romutis Juodsnukis 2024-5357 1990 Suaug C
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (34)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
6 Irma Achalaja 2024-5694 1976 Suaug D Rūta Pacevičienė
7 Edmundas Bajorinas 2024-4540 1985 Suaug BSuaug C Lukas Dryžas Suaug C Eglė Bagdonienė
8 Aistė Bajorinienė 2024-4364 1985 Suaug E Kristina Molderė Suaug E Vidmantas Gumauskas
9 Marius Brazauskas 2024-5717 1993 Suaug BSuaug B Dainius Zinkus Suaug B Eglė Milerienė
10 Giedrė Dapkuvienė 2024-4682 1976 Suaug B Audrius Kepežinskas
11 Tomas Deltuva 2024-4598 1973 Suaug E Andrius Valaitis Suaug E Airida Valaite
12 Lukas Dryžas 2024-5718 1992 Suaug BSuaug C Edmundas Bajorinas
13 Kristina Dumčiuvienė 2024-4242 1988 Suaug E Ovidija Normantė Suaug E Justas Mankus
14 Kyrylo Kolesnichenko 2024-5647 2006 Suaug B Artūras Kuodys Suaug B Deimantė Litvinskaitė
15 Alius Koroliovas 2024-4465 1974 Suaug E Marius Urkis Suaug E Kristina Molderė
16 Giedrius Krivickas 2024-4450 1980 Suaug C
17 Artūras Kuodys 2024-4327 1987 Suaug B Kyrylo Kolesnichenko Suaug B Lina Railienė
18 Rasa Lazauskaitė 2024-4240 1984 Suaug D Asta Rėčkuvienė Suaug C Dovydas Navagrudskas
19 Deimantė Litvinskaitė 2024-5740 1986 Suaug B Margarita Noreikienė Suaug B Kyrylo Kolesnichenko
20 Kristina Molderė 2024-4366 1982 Suaug E Aistė Bajorinienė Suaug E Alius Koroliovas
21 Dovydas Navagrudskas 2024-5304 2005 Suaug BSuaug C Tomas Šikarskas Suaug C Rasa Lazauskaitė
22 Margarita Noreikienė 2024-4192 1961 Suaug B Deimantė Litvinskaitė Suaug D Deividas Staškevičius
23 Ovidija Normantė 2024-4400 1989 Suaug E Kristina Dumčiuvienė
24 Rūta Pacevičienė 2024-4454 1975 Suaug D Irma Achalaja Suaug C Mindaugas Pacevičius
25 Mindaugas Pacevičius 2024-4452 1975 Suaug C Jonas Seniūnas Suaug C Rūta Pacevičienė
26 Ramūnas Paškevičius 2024-5301 1969 Suaug B Vidas Pilvinis
27 Jonas Seniūnas 2024-5891 1978 Suaug C Mindaugas Pacevičius
28 Tomas Šikarskas 2024-4290 1990 Suaug C Dovydas Navagrudskas Suaug C Agnė Šikarskė
29 Agnė Šikarskė 2024-4287 1994 Suaug D Kristina Bagdonienė Suaug C Tomas Šikarskas
30 Tadas Šlekys 2024-6000 1982 Suaug C Haroldas Nevidauskas
31 Egidijus Tavoras 2024-4353 1998 Suaug CSuaug D Deividas Staškevičius Suaug D Guoda Valošinaitė
32 Marius Urkis 4000 1972 Suaug E Alius Koroliovas
33 Giedrė Ūsienė 2024-5934 1980 Suaug B Eglė Bagdonienė Suaug B Ovidijus Žukauskas
34 Airida Valaite 2024-4338 1983 Suaug D Gailė Markūnienė Suaug E Tomas Deltuva
35 Andrius Valaitis 2024-4344 1979 Suaug E Tomas Deltuva
36 Guoda Valošinaitė 2024-4354 2001 Suaug D Egidijus Tavoras
37 Augustinas Vegys 2024-4488 1987 Suaug CSuaug C Aivaras Miliauskas
38 Gerda Zeltine 2024-6111 1984 Suaug D Aistė Jurgutienė Suaug D Marius Lisauskas
39 Audrius Zinevičius 1974 Suaug D Aistė Jurgutienė
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (9)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
40 Deimantė Balčiūnaitytė 2024-4331 1987 Suaug E Ingrida Kaminskaitė
41 Saulius Eibukas 2024-5315 1970 Suaug B Darius Kairys
42 Darius Kairys 2024-5229 1971 Suaug B Saulius Eibukas
43 Ingrida Kaminskaitė 2024-4246 1985 Suaug E Deimantė Balčiūnaitytė Suaug D Audrius Pažėra
44 Aivaras Miliauskas 1990 Suaug C Augustinas Vegys
45 Haroldas Nevidauskas 2024-4207 1979 Suaug C Tadas Šlekys
46 Raimondas Povilaitis 2024-5259 1970 Suaug D Vaidas Šmitas
47 Albertas Rimkus 2024-4491 1971 Suaug B
48 Vilimas Šimkus 2024-5638 1967 Suaug B Nedas Šimkus
Kauno BK VšĮ Kauno badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
49 Virgilijus Balaišis 2024-5928 1968 Suaug C
50 Nedas Šimkus 2024-4794 2004 Suaug BSuaug B Vilimas Šimkus Suaug B Vakarė Bagdonaitė
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
51 Dainius Zinkus 2024-5319 1990 Suaug BSuaug B Marius Brazauskas
CBC VŠĮ "Capital Badminton Club" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
52 Eglė Bagdonienė 2024-4499 1978 Suaug B Giedrė Ūsienė Suaug C Edmundas Bajorinas
53 Nojus Budrikas 2024-5618 2005 Suaug BSuaug C Rolandas Budrikas
54 Dina Sulejeva 2024-4470 1981 Suaug E Marta Vasilė
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (14)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
55 Inga Dagilienė 2024-4201 1975 Suaug E Gvidonė Miklovaitė Suaug D Ričardas Mališauskas
56 Paulius Jūras 2024-5295 1980 Suaug B Dalius Juodsnukis
57 Loreta Karaliene 2024-5661 1969 Suaug E Lina Sipavičiūtė Suaug E Ričardas Karalius
58 Ričardas Karalius 2024-5660 1969 Suaug E Loreta Karaliene
59 Tomas Kučinskas 2024-4326 1983 Suaug C Giedrius Arbačiauskas
60 Ričardas Mališauskas 2024-5286 1972 Suaug D Tomas Venys Suaug D Inga Dagilienė
61 Nerijus Mašalaitis 2024-4815 1984 Suaug D Almantas Vizbara Suaug E Roma Nedzinskė
62 Marius Miškinis 2024-5217 1982 Suaug E Algimantas Miškinis Suaug E Lina Sipavičiūtė
63 Algimantas Miškinis 2024-4946 1960 Suaug E Marius Miškinis
64 Roma Nedzinskė 2024-5350 1980 Suaug E Viktorija Vizbarienė (Rufina) Suaug E Nerijus Mašalaitis
65 Lina Sipavičiūtė 2024-5622 1976 Suaug E Loreta Karaliene Suaug E Marius Miškinis
66 Tomas Venys 2024-4903 1986 Suaug D Ričardas Mališauskas Suaug E Viktorija Vizbarienė (Rufina)
67 Almantas Vizbara 2024-4802 1983 Suaug D Nerijus Mašalaitis
68 Viktorija Vizbarienė (Rufina) 2024-4900 1986 Suaug E Roma Nedzinskė Suaug E Tomas Venys
Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (22)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
69 Šarūnas Atkočiūnas 2024-6011 1982 Suaug B Audrius Kepežinskas Suaug B Sandra Damaškaitė-Vaškevičienė
70 Dovilė Bučaitė 2024-4801 1992 Suaug E Virginija Kubilienė Suaug E Jokūbas Montautas
71 Sandra Damaškaitė-Vaškevičienė 2024-5346 1996 Suaug B Šarūnas Atkočiūnas
72 Vygantas Garmus 2024-5296 1970 Suaug B Arūnas Morkūnas
73 Mindaugas Jonaitis 3981 1987 Suaug E Gvidonė Miklovaitė
74 Aistė Jurgutienė 2024-4329 1982 Suaug D Gerda Zeltine Suaug D Audrius Zinevičius
75 Virginija Kubilienė 2024-4362 1982 Suaug E Dovilė Bučaitė Suaug E Vaidas Sabaliauskas
76 Kęstutis Kulikauskas 2024-5881 1986 Suaug D
77 Mindaugas Lilas 2024-4225 1980 Suaug C Giedrius Paškevičius
78 Marius Lisauskas 2024-5311 1992 Suaug D Audrius Pažėra Suaug D Gerda Zeltine
79 Justas Mankus 2024-4198 1983 Suaug E Kristina Dumčiuvienė
80 Gvidonė Miklovaitė 2024-4509 1998 Suaug E Inga Dagilienė Suaug E Mindaugas Jonaitis
81 Jokūbas Montautas 2024-4800 1999 Suaug E Dovilė Bučaitė
82 Arūnas Morkūnas 2024-4958 1962 Suaug B Vygantas Garmus Suaug C Auksė Perė
83 Laura Paškevičienė 2024-4372 1982 Suaug D Giedrius Paškevičius
84 Giedrius Paškevičius 2024-4361 1980 Suaug CSuaug C Mindaugas Lilas Suaug D Laura Paškevičienė
85 Audrius Pažėra 2024-5258 1998 Suaug D Marius Lisauskas Suaug D Ingrida Kaminskaitė
86 Vidas Pilvinis 1967 Suaug B Ramūnas Paškevičius
87 Donatas Rumšys 2024-5297 1981 Suaug B Valentas Stončius Suaug B Rima Šidlauskienė
88 Vaidas Sabaliauskas 2024-4823 1977 Suaug E Rimvydas Petrukaitis Suaug E Virginija Kubilienė
89 Valentas Stončius 2024-5363 1989 Suaug B Donatas Rumšys
90 Marta Vasilė 2024-4472 1995 Suaug E Dina Sulejeva
- - (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
91 Audrius Kepežinskas 2024-5972 1975 Suaug B Šarūnas Atkočiūnas Suaug B Giedrė Dapkuvienė
Prienų BSK Prienų badmintono sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
92 Algirdas Kepežinskas 2024-4406 1970 Suaug B Ovidijus Žukauskas
93 Ovidijus Žukauskas 3996 1970 Suaug B Algirdas Kepežinskas Suaug B Giedrė Ūsienė
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (17)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
94 Indrė Ambraziūnienė 2024-4680 1982 Suaug D Ilona Pocienė
95 Roberta Baneviciene 2024-4160 1982 Suaug E Kristina Dambrauskienė
96 Kristina Dambrauskienė 2024-4205 1986 Suaug E Roberta Baneviciene
97 Vidmantas Gumauskas 2024-4392 1978 Suaug DSuaug D Mindaugas Žemaitis Suaug E Aistė Bajorinienė
98 Laura Maleckienė 2024-4339 1979 Suaug E Monika Miseckienė
99 Joris Markūnas 2024-4466 1988 Suaug C Gailė Markūnienė
100 Gailė Markūnienė 2024-4895 1989 Suaug D Airida Valaite Suaug C Joris Markūnas
101 Eglė Milerienė 2024-4230 1996 Suaug B Lina Railienė Suaug B Marius Brazauskas
102 Monika Miseckienė 2024-4334 1988 Suaug E Laura Maleckienė
103 Auksė Perė 2024-4882 1969 Suaug D Gintarė Vaitkienė Suaug C Arūnas Morkūnas
104 Ilona Pocienė 2024-4460 1980 Suaug D Indrė Ambraziūnienė Suaug E Mindaugas Žemaitis
105 Lina Railienė 2024-4208 1982 Suaug B Eglė Milerienė Suaug B Artūras Kuodys
106 Žygimantas Slavickas 2024-5203 1972 Suaug D Justas Čekavičius
107 Rima Šidlauskienė 1980 Suaug B Donatas Rumšys
108 Vaidas Šmitas 2024-5697 1976 Suaug D Raimondas Povilaitis Suaug E Gintarė Vaitkienė
109 Gintarė Vaitkienė 2024-5729 1981 Suaug D Auksė Perė Suaug E Vaidas Šmitas
110 Mindaugas Žemaitis 2024-4216 1981 Suaug DSuaug D Vidmantas Gumauskas Suaug E Ilona Pocienė
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
111 Vakarė Bagdonaitė 2024-4142 2003 Suaug B Karolina Bagdonaitė Suaug B Nedas Šimkus
112 Karolina Bagdonaitė 2024-4140 2001 Suaug B Vakarė Bagdonaitė Suaug B Dalius Juodsnukis
113 Kristina Bagdonienė 2024-4143 1979 Suaug D Agnė Šikarskė Suaug D Justas Čekavičius
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
114 Edmundas Mackevičius 2024-5516 1974 Suaug C
115 Vytas Stacevičius 2024-4191 1980 Suaug E Andrius Urbonas Suaug D Inga Pečiulaitienė
116 Andrius Urbonas 2024-4151 1977 Suaug DSuaug E Vytas Stacevičius
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
117 Giedrius Arbačiauskas 2024-4483 1989 Suaug CSuaug C Tomas Kučinskas Suaug C Asta Rėčkuvienė
118 Asta Rėčkuvienė 2024-4273 1979 Suaug D Rasa Lazauskaitė Suaug C Giedrius Arbačiauskas
BK PLAY VŠį "Šis tas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
119 Rolandas Budrikas 1974 Suaug DSuaug C Nojus Budrikas
Šeduvos SK Šeduvos sporto klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
120 Deividas Staškevičius 2024-4148 1984 Suaug DSuaug D Egidijus Tavoras Suaug D Margarita Noreikienė
SEB akademija VšĮ „Vilniaus teniso akademija“ (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
121 Dainius Kulionis 2024-5291 1971 Suaug D Edgaras Plauška
122 Edgaras Plauška 2024-5316 1972 Suaug D Dainius Kulionis
Aura Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“ (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
123 Gintarė Juraitienė 2024-4477 1982 Suaug E Inga Pečiulaitienė Suaug E Rimvydas Petrukaitis
124 Inga Pečiulaitienė 2024-4585 1971 Suaug E Gintarė Juraitienė Suaug D Vytas Stacevičius
125 Rimvydas Petrukaitis 2024-4878 1984 Suaug E Vaidas Sabaliauskas Suaug E Gintarė Juraitienė
BC421 VšĮ Badmintono centras (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
126 Sergejus Anilionis 2024-5574 1983 Suaug E Marius Kibildis
127 Aleksandrs Behaks 2024-4849 1990 Suaug E Ramūnas Gargasas
128 Ramūnas Gargasas 2024-4244 1968 Suaug E Aleksandrs Behaks
129 Marius Kibildis 2024-5534 1973 Suaug E Sergejus Anilionis
- - (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
130 Anatoli Yarshou 1988 Suaug E Aliaksei Rukin
131 Tatsiana Kalasouskaya 2024-5107 1981 Suaug E Aliaksei Rukin
132 Aliaksei Rukin 2024-4897 1980 Suaug E Anatoli Yarshou Suaug E Tatsiana Kalasouskaya

Registracijos laikas baigėsi





Spausdinimo versija