MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-18 02:08 took:233.2 s.

 

Tournaments

[A] Hummel Badminton League Season 2 Stage 2


2023 February 11 d.; Kauno sporto halė
MS WS MD WD XD
Suaug (A): 12 18.9 6 2.3 15 29.5 6 5.6 15 24.5
Suaug B (B): 10 3.9 6 4.5 4 3.6 6 6.7
Suaug C (C): 16 1.3 8 2.8 6 2.3 13 6
Suaug D (D): 14 2.7 6 1.9 10 2.9
Suaug E (E): 12 1.8 13 1.8 21 2.9

I Round

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

  • S1 Tadas Ivanauskas
    Dovilė Grigalauskienė
    vs
    S16 Bye
    16.1
  • S8 Dainius Kecorius
    Eglė Bagdonienė
    22' 17:21 | 18:21
    S9 Žilvinas Tamošiūnas
    Aušra Montvydaitė
    16.2
  • S5 Audrius Ambrasas
    Rasa Ambrasienė
    36' 20:22 | 23:21 | 18:21
    S12 Ramūnas Ražanauskas
    Viltė Navardauskaitė
    16.3
  • S4 Mantas Zinkevičius
    Aina Ralytė
    16' 21:15 | 21:14
    S13 KR Matas Revinskas
    Atėnė Peleckytė
    16.4
  • S3 Giedrius Strumila
    Rūta Žigienė
    vs
    S14 Bye
    16.5
  • S6 Artūras Kuodys
    Karolina Bagdonaitė
    18' 21:13 | 21:18
    S11 Vaidas Razbadauskas
    Jovita Razbadauskė
    16.6
  • S7 Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    18' 13:21 | 11:21
    S10 Martynas Puchovičius
    Vaiva Kelečienė
    16.7
  • S2 Dainius Mazėtis
    Agnė Šafranovičiūtė
    vs
    S15 Bye
    16.8
  • Tadas Ivanauskas
    Dovilė Grigalauskienė
    15' 9:21 | 12:21
    Žilvinas Tamošiūnas
    Aušra Montvydaitė
    8.1
  • Ramūnas Ražanauskas
    Viltė Navardauskaitė
    33' 19:21 | 21:15 | 21:17
    Mantas Zinkevičius
    Aina Ralytė
    8.2
  • Giedrius Strumila
    Rūta Žigienė
    18' 11:21 | 12:21
    Artūras Kuodys
    Karolina Bagdonaitė
    8.3
  • Martynas Puchovičius
    Vaiva Kelečienė
    27' 18:21 | 21:14 | 21:17
    Dainius Mazėtis
    Agnė Šafranovičiūtė
    8.4
  • Žilvinas Tamošiūnas
    Aušra Montvydaitė
    21' 21:17 | 21:19
    Ramūnas Ražanauskas
    Viltė Navardauskaitė
    4.1
  • Artūras Kuodys
    Karolina Bagdonaitė
    19' 21:18 | 22:20
    Martynas Puchovičius
    Vaiva Kelečienė
    4.2
  • PLACES: 1,2
    Žilvinas Tamošiūnas
    Aušra Montvydaitė
    16' 15:21 | 9:21
    Artūras Kuodys
    Karolina Bagdonaitė
    2.1
  • PLACES: 3,4
    Ramūnas Ražanauskas
    Viltė Navardauskaitė
    17' 16:21 | 11:21
    Martynas Puchovičius
    Vaiva Kelečienė
    3-4.1
PLACES: 5-8
  • Tadas Ivanauskas
    Dovilė Grigalauskienė
    32' 21:17 | 22:24 | 21:19
    Mantas Zinkevičius
    Aina Ralytė
    5-8.1
  • Giedrius Strumila
    Rūta Žigienė
    34' 18:21 | 21:17 | 21:18
    Dainius Mazėtis
    Agnė Šafranovičiūtė
    5-8.2
  • PLACES: 5,6
    Tadas Ivanauskas
    Dovilė Grigalauskienė
    34' 21:16 | 16:21 | 18:21
    Giedrius Strumila
    Rūta Žigienė
    5-6.1
PLACES: 9-16
  • Bye
    vs
    Dainius Kecorius
    Eglė Bagdonienė
    9-16.1
  • Audrius Ambrasas
    Rasa Ambrasienė
    19' 20:22 | 18:21
    KR Matas Revinskas
    Atėnė Peleckytė
    9-16.2
  • Bye
    vs
    Vaidas Razbadauskas
    Jovita Razbadauskė
    9-16.3
  • Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    vs
    Bye
    9-16.4
  • Dainius Kecorius
    Eglė Bagdonienė
    17' 8:21 | 7:21
    KR Matas Revinskas
    Atėnė Peleckytė
    9-12.1
  • Vaidas Razbadauskas
    Jovita Razbadauskė
    26' 16:21 | 21:15 | 21:10
    Gintaras Bacevičius
    Inesa Bacevičienė
    9-12.2
  • PLACES: 9,10
    KR Matas Revinskas
    Atėnė Peleckytė
    18' 21:16 | 21:16
    Vaidas Razbadauskas
    Jovita Razbadauskė
    9-10.1








Print version